Imagine Dragons’dan Dan Reynolds, LGBTİ+ Gençlik Hayır Kurumuna 1 Milyon Dolar Değerindeki Çocukluk Evini Bağışladı

 Imagine Dragons’dan Dan Reynolds, LGBTİ+ Gençlik Hayır Kurumuna 1 Milyon Dolar Değerindeki Çocukluk Evini Bağışladı
Digiqole ad

Imagine Dragons vokali Dan Reynolds, LGBTİ+ gençlik merkezi olması için 1 milyon dolar değerindeki çocukluk evini bağışladı.

LGBTİ+ destek grubu Encircle’nin ‘8 Milyon Dolar, Sekiz Ev’ kampanyasının bir parçası olarak 34 yaşındaki sanatçı, kuir gençlerin karşılaştığı zorluklardan bahsetti.

Açık sözlü bir LGBTİ+ müttefiki olan Reynolds ve eşi Aja Volkman, Encircle’in savunmasız kuir gençlere çok önemli bir yaşam çizgisi sunacak yeni tesislerinden birine dönüştürülmek üzere Nevada, Las Vegas’taki mülkü bağışlayacaklar.

NME’ye göre Reynolds ve Volkman, Encircle’nin yeni kampanyasının onursal eş başkanları olarak görev yapacak.

Dan Reynolds:

“Hayatım boyunca LGBTİ+ gençlerin zorlu yollarını izledim.” Dedi.

Reynolds ve Volkman ortak bir açıklamada “Encircle, topluluğu dahil ederek ve bizi bağlayan bağları güçlendirerek genç LGBTİ+ insanları ve ailelerini bir araya getirmekle ilgili” dedi.

“Bu organizasyonun bir parçası olmak ikimiz için de çok şey ifade ediyor ve Dan’in büyüdüğü evin, eşiği geçen her genç LGBTİ+ birey için sevgi dolu ve destekleyici bir yuva olacağını biliyoruz.”

25 Şubat Perşembe günü Good Morning America adlı gündüz sohbet programında yer alan Reynolds, bağışçı arkadaşları Apple CEO’su Tim Cook ve Utah Jazz basketbol takımı sahibi Ryan Smith ile birlikte kampanyayı tartıştı.

“Hayatım boyunca özellikle inançlı ailelerden gelen LGBTİ+ gençlerin zorlu yollarını izledim.” dedi.

“Annem ve babamın onayıyla şimdi biliyorum ki, onlar için evi satın alabildim ve burası Las Vegas’taki ilk Encircle evi olacak – bu benim için gerçekten güçlü.”

Encircle CEO’su Stephanie Larsen,

“Araştırmalar, ülke çapındaki LGBTİ+ gençlerin, heteroseksüel akranlarından çok daha fazla depresyon ve intihar eğilimi ile mücadele ettiğini defalarca gösterdi ve salgın, bu izolasyon hissini pek çoğuna her zamankinden daha fazla hissettirdi” dedi.

“Bu çocuklara, topluluklarında tam potansiyellerini gerçekleştirebilecekleri, destek oluşturan pozitif ve sevgi dolu bir ortam vermeye çalışıyoruz ve bu işe yarıyor – tek bir genci intihara kurban vermedik.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin