fbpx   .  

İzleyin: Jürilerden Tam Not Alan ‘Sequin in A Blue Room’a İlk Bakış

Samuel Van Grinsven’in karanlık ve tarz sahibi kuir büyüme gerilimi Sequin in a Blue Room, 9 Nisan’da İngiltere ve ABD’de yayınlanmadan önce yepyeni bir fragman ve posterle karşımızda.

Başrolde Conor Leach’in başrolünü oynadığı Avustralya draması, cinsel uyanışı hızla anonim seks partilerine ve karanlık karmaşık ilişkilere yol açan 16 yaşındaki Sequin’i (Leach) konu alıyor.

 

Cinsiyet ve sosyal medyanın ödünsüz bir keşfi olan Sequin in A Blue Room, Outfest ve Toronto Uluslararası Film Festivali’nde gösterildikten sonra şimdiden büyük beğeni topladı ve Sidney Film Festivali’nde En İyi Film Seyirci Ödülü’nü kazandı.

 

The Jam Report, filmi “yeni kuir nesil için gerekli bir uyarı hikayesi” olarak adlandırırken, The Hollywood Reporter filmi “eski nesil eşcinsel erkeklerle 2019’un büyümekte olan gençleri arasındaki çarpışmayı” araştıran “olumlu bir film” olarak tanımladı.

Filmin resmi özetiyse şöyle:

“Sequin in a Blue Room, cinselliğini anonim ve sınırsız cinsel buluşmalara olan bir takıntıyla keşfeden bir genç olan Sequin’in hikayesidir.”

“Yolunun tamamen sınırsız bir seks partisi olan Mavi Oda’ya düşmesiyle önünde yepyeni, çekici bir dünyanın yolu belirir.”

“Orada, Sequin büyüleyici bir yabancıyla bağlantı kurar, ancak birdenbire ayrılırlar. Bu adama son derece bağlı olan Sequin, onu takip etmek için heyecan verici ve tehlikeli bir göreve çıkar.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.