fbpx   .  

İnsanları Tahrik Eden ’27’ Yiyecek!

https://www.woodenearth.com/blogs/wooden-blog/history-of-the-rolling-pin

Nelerden tahrik olursunuz sorusunun cevabı kişiden kişiye değişebilir, ya da değişmez bilemiyoruz.

Bunun cevabını bilmek zor, çünkü bir başkasını neyin moda soktuğunu duymak her gün rastlayabileceğiniz bir şey değil.Bu sebeple biz de BuzzFeed, okuyucularından kendilerini tahrik eden alışılmamış ve şaşırtıcı şeylerin neler olduğunu söylemelerini istemiş. İşte verilen cevaplar;

1. Ahududu

“Ahududu yerken ağzımda tatlı bir kamaşma oluyor, bunu ancak ‘ağzımda oluşan bir orgazm’ olarak nitelendirebilirim. Ne zaman bunu yaşasam orgazm olmayı düşünüyorum ve kendimi çok seksi hissediyorum. Ama bu sadece ahududu için geçerli, başka hiçbir yiyecek için böyle bir durum söz konusu değil. Sanırım bu beni her zaman tahrik ediyor. Ne zaman ahududu yesem ya da bir markette ahududu görsem böyle oluyorum. “

27/Kadın/Eşcinsel

 

2. Hamburger

“Kız arkadaşım ne zaman hamburger yese cidden tahrik oluyorum. Neden böyle oluyor bilmiyorum. Belki de hamburger yerken çok dağılan bir yiyecek olduğu için ya da belki kız arkadaşımın benim yanımdayken hamburger gibi yemesi zor bir şeyi yiyebilecek kadar rahat hissettiğini bildiğim için. Sebebi ne olursa olsun, bu beni hep tahrik ediyor. Ne zaman McDonald’s’a gitsek ve o Big Mac sipariş etse kendimi cennetteymiş gibi hissediyorum. Her hamburger yediğinde ya da yemekten bahsettiğinde tüylerim diken diken oluyor.”

18/Kadın/Eşcinsel

3.Kurabiye Hamuru

“Bazen kurabiye hamuru yaparken birden tahrik oluveriyorum. Sanırım bir keresinde cidden çok tahrik olmuştum ve içinde bulunduğum durum gereği hiçbir şey yapamıyordum, ben de kendimi meşgul etmek için kurabiye hamuru yaptım. Şimdi ne zaman kurabiye hamuru yapsam bana bunu çağrıştırıyor ve hop, uyarılmışım bile!”

 

20/Kadın/Biseksüel

4.Baharatlı Yiyecekler

“Ne zaman baharatlı bir şeyler yesem meme uçlarım sertleşiyor ve tahrik oluyorum. Şaka değil!”

30/Kadın/Heteroseksüel

5.Tarçınlı Çörek

“Özellikle tam havaya girdiğim zamanlarda beni etkiliyor. Ama yalan yok, bir tarçınlı çörek videosu beni her zaman tahrik eder. Hafiften bir ayak fetişim olduğunu da inkar etmiyorum, biliyorum tuhaf ama bence sorun yok!”

19/Kadın/Heteroseksüel

6. Buz Küpleriyle Dolu İçecekler

“Ne zaman buzlu bir şey içsem tahrik oluyorum, ciddiyim. Ama Frappuccino gibi ezilmiş ya da parçalanmış buzları olan içecekler değil. Bütün halinde buz küpleri olmalı.”

22/Kadın/Heteroseksüel

7.Ketçap

“Neden mi ketçap? Gerçekten bilmiyorum. Belki kutudan çıkışıyla ilgili bir durum. Belki de dokusuyla ilgili. Hiçbir fikrim yok ama orgazm olmam için ketçap gerek, sürekli onu düşünüyorum.”

30/ Erkek /Panseksüel

8. Tatlı


“Ciddi boyutlarda bir tatlı fetişim var. Erkek arkadaşımın vücudundan pasta, şekerleme, krem şanti ve donut yediğimi düşlüyorum. Bu huyumu keşfettiğimden beri sanırım günde en az bir kere bunu düşünüyorum.”

20/Kadın/ Heteroseksüel

9.Salata

“İnsanların salata yerken çıkardıkları ses beni cidden tahrik ediyor. Bu çok tuhaf biliyorum ama bunu düşünmeden edemiyorum. Benim için orgazmik bir şey.”

18/Kadın/Heteroseksüel

10. Ilık Anne Sütü

“Bu her zaman çok seksi olduğunu düşündüğüm bir şey. Daha önce hiç denemedim ama bununla ilgili kesinlikle birkaç fantezi yaşadım.”

41/Erkek/Heteroseksüel

11.Çilek

“Kulağa çok tuhaf geldiğinin farkındayım ama biri çilek yerken dudakları o çileği kavradığında ve dilini de görebiliyorsanız bu kesinlikle çok seksi bir durum. Hele bir de çileği Nutella ya da onun gibi sıvı bir şeye batırmışlarsa. Resmen boşalma sebebi.

Zihnimde canlandırdığım çok alışılagelmiş bir şey: Çilek yiyen sevgili, beni çilekle besleyen sevgili, beni çilekle gıdıklayan sevgili ve aaa, şey, çilek değil de başka bir şey yiyen sevgili.”

18/Kadın/Panseksüel

12. Vanilyalı Dondurma ve Pankek

“Geçen gün pankek yapıyordum ve akçaağaç şurubu bitmişti, ben de sıcak pankeklerin üstüne parmaklarımla biraz vanilyalı dondurma sürdüm. Dondurmanın eriyişini izlemek beni fena halde tahrik etti.” 

18/Erkek/Heteroseksüel

13. Ballı Yoğurt

“Beni tahrik eden en tuhaf şeyin ballı yoğurt gibi seksi bir yiyeceğin bana kaşıkla yedirilmesi olduğunu söylemek zorundayım. Aynı şekilde sevgilime de ballı yoğurt yedirmekten hoşlanırım ama daha ziyade bana yedirilmesini tercih ederim. Bundan hoşlanıyorum çünkü bu bir çeşit itaatkar-efendi fantezisini andırıyor.

20/Kadın/Biseksüel

14. Çikolatalı Puding

“Tamam çok tuhaf görünüyor ama Trader Joe’s marka Belçika Çikolatalı Puding bugüne dek rastladığım en kuvvetli afrodizyak. Beni inletmek ve fena halde tahrik etmek için bundan bir ısırık yeterli.”

20/Kadın/Heteroseksüel

15. Lolipop

“Bunun daha alışılagelmiş bir şey olduğunun farkındayım ama lolipop beni her zaman moda sokar. Lolipop emen birini gördüğümde aklıma başka şeyler getirmemem mümkün değil. Etrafa saçılmış olduklarını gördüğüm zaman bile böyle hissediyorum.”

35/Kadın/Heteroseksüel

16.Suşi

“Neden olduğunu anlayamıyorum. Belki balığın dokusundan ya da bütün parçayı ağzınıza sığdırmak için ağzınızı kocaman açmanız gerektiğinden. Orgazm olmam için olmazsa olmaz bir şey değil ama gün içinde ara sıra aklıma geliyor.”

21/Kadın/Biseksüel

17.Kahve

“Kahve kokusu beni gerçekten tahrik ediyor. Erkek arkadaşım hep kahve gibi kokardı, bu leziz içeceğe olan düşkünlüğümü paylaşırdı çünkü. Eğer kahve demleniyorsa çok daha şiddetli orgazm oluyorum diyebilirim. Uyandığım her an onu düşünüyorum.”

27/Kadın/Biseksüel

18.Zeytin

“Evet, cidden, zeytin. Dilime değdiğindeki o tuzlu his manyak güzel.”

19/Erkek/Biseksüel

19.Mango

“Sevgilimi taze meyve yerken izlemeye bayılıyorum, özellikle de mango yerken. Onu yemekten ne kadar zevk aldığını görmek ve dudaklarından meyvenin suyunun taşması beni deli ediyor.”

25/Kadın/Eşcinsel

20.Süt

“Neden olduğuna dair gerçekten en ufak bir fikrim yok ama süt kokusu beni tahrik ediyor.”

18/Erkek/Eşcinsel

21.Muz

“Haftada bir aklıma geliyor. Bazen muz gördükten sonra günlerce uyarılmış kalıyorum.”

18/Kadın/Heteroseksüel

22.Sakız

“Sakız çiğnemek beni cidden tahrik ediyor, sakız çiğnemem ya da başkasının çiğnemesini izlemem yeterli oluyor. Neden bilmiyorum, belki de filmlerde ya da dizilerde seksi karakterler hep sakız çiğnediği için. Farkındayım, tuhaf bir durum.”

19/Kadın/Heteroseksüel

23.Fıstık Ezmesi

“Bir sebepten dolayı fıstık ezmesi bana çok seksi geliyor. Biseksüel bir arkadaşımla (kendisi bir kadın) oyun oynuyorduk ve birbirimizin üstünden fıstık ezmesi yemek için iddiaya girdik. Fark etim ki bu müthiş iç gıdıklayıcı bir şey.”

18/Kadın/Eşcinsel

24.Dondurma Külahı

“Ne zaman birilerinin dondurma külahını yaladığını görsem moda giriyorum. Sürekli aklıma geliyor hatta bazen sevişirken bile gözümde canlandırıyorum.”

51/Erkek/Heteroseksüel

25.Bal

“Balın tadı benim için cidden süper uyarıcı. Azıcık bal yesem (atıştırmalık ya da ikram olarak) partnerlerim hep çok memnun oluyor.” 

21/Kadın/Heteroseksüel

26. Buzparmak

“Tam bir klişe, biliyorum ama Buzparmak emen insanlar beni HER ZAMAN tahrik eder. Her gün aklıma geliyor.”

25/Erkek/Heteroseksüel

27.Salatalık

“Tamam biliyorum şekli çok manidar. Ama beni hep havaya sokmuştur. Mastürbasyon yapmak içini daha önce birini denemiş olabilirim, ya da belki denememişimdir, kim bilir.” 

25/Kadın/Heteroseksüel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.