İnternetin En Çok Sevilen Lezbiyen Goth Gelinleri ile Tanışın

 İnternetin En Çok Sevilen Lezbiyen Goth Gelinleri ile Tanışın
Digiqole ad

Ivy ve Terry Rebel, ilk olarak Mayıs 2019’da iki güzel, dövmeli lezbiyen gelin olarak, karanlık ve tarz sahibi düğünleriyle internette viral olmuştu. Şimdiyse, dövme sitesi Inked Mag ile yaptıkları röportajdan sonra tekrar gündemdeler.

Terry, ikisinin her zaman siyah ve daha feminen giyindiğini söyledi. Bu yüzden siyah gelinlik giyme fikri onlara muhteşem görünmüş. Sadece kendileri olmaya çalışmışlar, diğerleri gibi olmak istememişler.

Inked ile röportajında Terry,

“Düğünümüz viral olduğu zaman ilişkimize ve düğünümüze gelen olumlu destek sebebiyle çok heyecanlandık. Birçok kişi, kendileri olabileceği ve sıra dışı bir düğün fikrinin onlara ilham verdiğini söyledi.”

Çift, evlendikleri zaman bir aile kurmak istiyordu ve bu yüzden Ivy rahim içi inseminasyon ile ilgili araştırmalar yapmaya başladı. Doğum gününde inseminasyon işlemi uygulandığında, sürecin “çok büyülü hissettirdiğini” söyledi.

“Şimdiye kadarki en güzel doğum günü hediyesiydi,” dedi.

Ivy ve Terry, ailelerinin büyüdüğünü görmekten oldukça mutlu. Annelikle ilgili sorular sorulduğunda Terry, çocuğuna ‘en harika insan olmayı’ öğretmek için sabırsızlandığını söyledi. Ivy de eşine katılarak ‘hayallerinin peşinden koşup her zaman kendi olabilmesi’ni öğretebileceği için heyecanlı olduğunu söyleyerek ekledi;

“Ona, bizimkilerle uyuşan sevimli goth kıyafetleri giydirmek de kesinlikle bir artı.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

44 Paylaşımlar
Paylaş44
Tweetle
Paylaş
Pin