İşitme Engelli Model Nyle DiMarco’dan Netflix’e Özel Yapım: Deaf U

 İşitme Engelli Model Nyle DiMarco’dan Netflix’e Özel Yapım: Deaf U
Digiqole ad

Nyle DiMarco America’s Next Top Model’ı kazanarak kendisini bir model olarak kanıtlamıştı. Dancing with the Stars’ı kazanarakta bir dansçı olduğunu göstermişti. DiMarco ayrıca kendini kanıtlamış bir oyuncu ve işitme engelli topluluklar için de bir aktivist. Şimdiyse Netflix’in kalpleri ısıtacak yeni yapımı DeafU’da uygulayıcı yapımcı olarak kamera arkasına geçiyor.

Eğer Netflix’in iyi yaptığından emin olduğumuz bir şey varsa, o da bir solukta izlenen Tiger King ve Cheer gibi belgesel dizileri. Eğer fragman herhangi bir şeyi işaret ediyorsa, platformun elinde çok popüler olacak bir yapım daha var.

Program, Gallaudet University adında işitme engellilere ve az duyabilenlere yönelik özel bir okuldaki bir grup öğrencinin etrafında ilerliyor. DiMarco buradan 2013’te mezun olmuştu. Dizi boyunca öğrenciler hayatlarını yaşıyor: dersler, ilişkiler ve daha fazlası.

Proje DiMarco’nun gündemde olan projelerinden sadece bir tanesi. Ünlü isim aynı zamanda Deaf President Now! The 1988 Revolution at Gallaudet University kitabından bir uyarlama film üzerinde çalışıyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

16 Paylaşımlar
Paylaş16
Tweetle
Paylaş
Pin