.  

İşte En Çok Satan ve İzlenen Eşcinsel Filmler

Bir çok eşcinsel filmi vizyona giriyor, veya sadece Dvd olarak yayınlanıyor, fakat bu zamana kadar en çok satmış, izlenmiş ve yayınlanmış eşcinsel filmlerden haberiniz var mı? izlememiş olabilirsiniz, işte geçtiğimiz sene ve bu sene süresince en çok satan, yayınlanan ve izlenen, birbirinden muhteşem eşcinsel filmler..

Winning Dad

 

Colby’nin babası, oğlunun eşcinsel olduğunu biliyor, ama o bu konuda konuşmak istemiyor.  Oğlunun hayatına saygı duyan bir baba olsa da, kabullenmek istemiyor. Colby’nin uzun süredir hayatında olan Rusty’den ise haberi yok. Colby, babasını Rusty’nin düzcinsel bir iş arkadaşı olduğunu ve beraber iş yapmayı planladıkları bahanesi ile kandırarak, kamp yapmak için ufak bir tatil ayarlıyor..

 

win

win2

İn The Grayscale

Claudio Marcone yönetmenliğinde, Rodrigo Antonie’nun yazdığı  Şili yapımı dram filmi, kesinlikle kaçırmamanız gereken bir film. Eşinden yeni boşanmış ve bir çocuk babası, Bruno, mutsuz günlerin ardından, muhteşem bir gülümsemesi olan Fer ile tanışıyor. Kendini keşfetme yolcuğuna çıkacak olan Bruno, gün geçtikçe tur rehberi olan Fer’e dahada aşık oluyor..İn The Grayscale, Dünyanın en eski ve büyük LGBT film festivalinden de eli boş dönmedi. Film, ‘ilk muhteşem uzun metraj filmi’ ödülüne layık görüldü.

in-the-grayscale

in-the-greyscale

Seashore

Uzun yıllardır birbirini tanıyan iki gencin, hafta sonu tatili için çıktıkları gezide, birbirlerine karşı duydukları cinsel keşfi anlatan filmde, genç yaşlarına rağmen ortaya koydukları performans ile, sinema eleştirmenlerinden tam puan alan Mateus Almada ve Mauricio Barcellos’u izliyoruz.

seashore

seaaa

Wasp

Oliver, erkek arkadaşı James ile beraber romantik bir tatil kaçamağı için, güney Fransa’daki evlerine giderler, fakat bu tatilin içerisine James’in yakın arkadaşı Caroline eklenince işler biraz karışıyor.

swsp

wassss

The Surface

Genç Evan Jones, biyolojik ailesini bulmaya çalışırken, üvey annesinin erkek arkadaşı Chris ile aynı evde yaşıyor. Evin içerisinde yaşanan mali sorunlar nedeni ile birbirlerine karşı duydukları sevgi ve saygıyı yitirmek üzereyken, Evan kendini 8 MM’lik bir kamera ile buluyor..

surface

srface

sfr

Paternity Leave

4 Yıldır düzenli bir ilişkisi olan Ken, Erkek arkadaşının hamile olduğunu öğrenir=)

sasdasad

sdasa

Driving Not Knowing

Gözden uzakta, kimsesiz bir yer, kendinden uzaklaşmak isteyen bir şair ve ona eşlik eden müzisyen arkadaşı. Peki geçmişlerinden kaçmak bu kadar kolay olacak mı?

drv

drv2

Daddy

Colin oldukça çekici bir adamdır, Stewart ise o kadar değil. Üniversiteden beri ayrılmayan bu ikili, Colin’in çok daha genç birine vurulmasıyla birlikte, bakın neler yaşayacaklar.

daddyyyy

Beautiful Something

4 Farklı eşcinsel erkek ile aşk, sanat ve seks üzerine..

p12119477_p_v7_aa

bea

Like You Mean İt

Mark, babasının ölüm haberini aldıktan sonra, büyük bir depresyona girer. Panik atak olan ve Antidepresan kullanmaya başlayan Mark, 3 yıldır beraber olduğu sevgilisi Jonah ile anlaşmazlıklar yaşamaya başlar, fakat ondan da vazgeçememektedir.

like-you-mean-it

like_you_mean_it_still_small

Holding The Man

İşte en çok satan, izlenen eşcinsel film Holding The Man..

14344929_1117896578291772_3975231417316418744_n

hol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.