Londra’nın Çekici LGBT Yüzleri

 Londra’nın Çekici LGBT Yüzleri
Digiqole ad

Avrupa’nın en gözde yerlerinden biri Londra, peki ya bu renkli şehirde yaşayan LGBT ‘liler neden Londra’da? burayı özel kılan şey ne? ne yer, ne içerler? kendilerini nasıl ifade ediyorlar..

ADRİAN BERNAL

Adrian 25 yaşında ve ispanyalı, eylül ayında güzel sanatlar fakültesine başlayacak, modellik yapıyor. Londra’da yaşayan insanlar hakkında söylenebilecek en güzel şey nedir diye sorulduğunda; ‘Kendin olmak, özgür olmak’ diyor. Takılabilecek en ‘cool’ yer için Güney Londra diyor.

1

CHRİSTOS PETRİTZİS

Yunanistan’lı bir genç Petritsiz. Yüksek lisansını bitiriyor ve bir dergide editör olarak çalışıyor. Londra’nın güneşini çok seviyormuş, takılacak en ‘cool’ yer ise yatağıymış! (subliminal) LGBT senin için ne ifade ediyor diye sorulduğunda, ‘Mücadele için güçlü olmak, ve makyaj!’ diyor. Dans pistinde ise en çok Thalia’nın ‘Deste Esta Noche’ si ile çoşuyormuş.

2

J BONTHA

Bu görmüş olduğunuz renkli arkadaşımız texas’lı ve 23 yaşında. Bir şirkette iletişim pozisyonunda çalışıyor (Çok merak ettik) Londra yaşamının en güzel yanı neresi diye soruyorlar, ‘Genç kültürünün özgürlüğü ve kendini korkusuzca ifade edebilmesi’ diyor. Londra’da yaşadığınız en iyi gece sorusuna, ‘Her gece!’ dedikten hemen sonra, ‘Vogue’ şarkısı ile asla yerimde duramam diyor. (Herhalde kız!)

3

KURTİSS LLOYD

Lloyd fotoğrafçı. oda aynı sorulara, şaşırtıcı bir şekilde aynı cevapları veriyor, ‘burası harika özgür bir yer, çok genç ve dinamik, LGBT kültürünün en güzel ifade edilebilecek yerlerinden biri.’ En sevdiği şarkıcı Natalie Cole, ve onun için gerçek aşk ‘……. (ifade edemiyor)

4

LUKE FERRİS

Ne yakışıklı ama dimi? (kalp) hemde 30 yaşında pazarlama uzmanı (yine kalp) Londra’da doğmuş ve büyümüş, kısacası buralı ve onun için her yer çok özel, Sugababes hayranı, inatçı biri olmadığını dile getiren Luke, gerçek aşk nedir sorusuna ‘Sabır’ diye cevap veriyor. (Haksız sayılmaz sanki?)

5

MAXİMİLİAN DAVİS

Davis, Londra Moda Akademisinde Kadın Giyim üzerine okuyor, Londra hakkında düşündüğün en güzel şey ne peki? ‘burada yaşadığınız zaman, hissettiğiniz ‘yaratıcılık’ harika diyor. Ya en güzel gecelerin? ‘hepsi! bana yetecek olan şeyler, en yakın arkadaşlarım ve iyi müzik, gerisi zaten Londra’ aşk? ‘Sadakat ve saygı’ LGBT? ‘bolca yakışıklı erkek!’

6

SAMUEL DOUEK

Ne iş yaparsın sorusuna ‘Vasıfsız mimar, bütçesiz sinemacı, queer sanatçısı’ demesinden nasıl biri ile karşı karşıya olduğumuzu anlamışsınızdır? Londra?  din, dil, ırk, cinsiyet, kültür ayrımı yapmayan, az kalan yerlerden biri diyor (Çok iddialı bir cevap dimi?) Favori LGBT gece kulübün neresi? ‘B.U.M.P’ peki Londra’nın en güzel yeri? ‘Tam ortası, dışarısı! temiz havayı içinize çekebileceğiniz her yer!’

7

ZOE MORDEN

30’un bir kerameti var ama neyse! hepsi karizmatik! Londra insanını öne çıkaran özellikler neler? ‘Müzikten anlamaları!’ ‘Özgür ruhları’ bu aralar favori şarkısı Rihannan Needed Me. Kız arkadaşından yeni ayrıldığı için gerçek aşk? sorusuna ‘sadece kendinizi sevin’ diyor (üzgün surat)

8

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin