İzleyin: American Horror Story’nin Yeni Sezonu Oldukça Kuir

 İzleyin: American Horror Story’nin Yeni Sezonu Oldukça Kuir
Digiqole ad

Ryan Murphy’nin yine iş başında! Hollywood’un mega yapımcısı American Horror Story antoloji serisini başka bir antoloji dizisiyle genişletiyor.

Bu hafta FX, 15 Temmuz’da Hulu’da özel olarak yayınlanacak olan American Horror Story adlı yeni bir spinoff’un ilk fragmanını paylaştı.

Deadline’ın bildirdiği üzere, American Horror Story, “AHS’ye eşlik eden ve her bölümün bağımsız bir hayalet hikayesi olduğu bir antoloji dizisi” ve her bölümde kendi kendine yeten bir korku hikayesi olacak.

Yeni fragman, antolojinin son derece iyi oyuncu kadrosunu gösterirken, bu korkunç hikayelerin neye yol açacağına dair bir bakış sunuyor. Başrol oyuncusu Scarlett’in (Sierra McCormick) babaları Tony Ödüllü Gavin Creel ve American Horror Story’den Matt Bomer’ın yeni taşındığı perili bir evi keşfeden bir grup genci görüyoruz.

Fragmanın ilerleyen bölümlerinde, kahramanımız, sevgilisi gibi görünen bir kadınla (aynı zamanda American Horror Story, Double Feature’ın 10. sezonunda da yer alacak olan Kaia Gerber) banyoda kucaklaşıyor. Ona şöyle diyor:

“İnsanlara acı çektirmenin pek çok harika yolu var.”

Klip ayrıca, katil bir Noel Baba (Danny Trejo), The Ring (Halka) tarzında ele geçirilmiş bir video ve domuz kafalı bir ‘slasher’ gibi birçok başka korku ögesini de beraberinde getiriyor.

Murphy’nin elindeki tüm korkunç numaraları keşfetmek için bir hafta içinde diziyi kendiniz izlemeniz gerekecek, ancak John Caroll Lynch ve Larry Bitterman da dahil olmak üzere uzun zamandır birlikte çalıştığı birçok arkadaşının görüneceğinden emin olabilirsiniz. Rabid Ruth rolünde Naomi Grossman ve Liv Whitley rolünde Billie Lourd ekranlara gelecek. Michael Jackson’ın kızı Scream yıldızı Paris Jackson da eğlenceye katılıyor.

Geri dönen oyuncular, dizinin ana “Fantastik Dörtlü” oyuncularını tamamlayacak: Hepsi daha önce yönetmenle çalışmış olan Nico Greetham, Kevin McHale, Dyllón Burnside ve Charles Melton Greetham, Murphy’nin 2020 yapımı Netflix müzikali The Prom’da zorba Nick’i canlandırırken, Burnside FX’in sevilen balo salonu draması Pose’da Ricky’yi canlandırdı. Elbette McHale, Murphy’nin çıkış yapımı Glee’de Artie’yi canlandırdı ve Melton en son Gaga’yla birlikte Hotel’de göründü.

Ve bu sizin için yeteri kadar Ryan Murphy değilse, Double Feature 25 Ağustos’ta FX’te prömiyer yapacak. Görünüşte hiç bitmeyen American Horror Story serisinin bu bölümü iki farklı hikaye ve çok sayıda canavar içerecek, ancak hikayelerin tam olarak nasıl olacağını henüz bilmiyoruz.

Ve görünüşe göre Macaulay Culkin, Frances Conroy ile “çılgın, erotik seks” yapan bir karakteri oynuyor.

Ne derler bilirsiniz? Aşk aşktır.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin