Megan Fox’dan Adriana Lima’ya Çıkma Teklifi!

 Megan Fox’dan Adriana Lima’ya Çıkma Teklifi!
Digiqole ad

Megan Fox, bu haftasonu süper model Adriana Lima ile flört ettiğinde interneti bir kez daha ateşe verdi.

Eski bir Victoria’s Secret Meleği olan Lima, hafta sonu Instagram’da Fox ile yan yana bir karşılaştırmasını yayınladı ve oyuncuyla çalışmayı çok istediğini paylaştı. Fox,

“Filmlerinden birinde bir vücut dublörüne ihtiyacın olursa, beni ara” dedi.

Fox, flörtü orada bırakmakla da yetinmedi. “Ama ya bir kız arkadaşa ihtiyacım olursa” diye yanıtladı gönderiye. “Bunun için de sana başvurabilir miyim? Patrick hâlâ bir şekilde işin içinde olabilir. Seni Nobu’ya götürdüğümde makyajımızı yapabilir.” (Nobu, Malibu’da popüler ve ünlü bir suşi restoranı.)

Lima, Fox’a ateş emojisi ile “bu akşam Nobu’da görüşürüz” diyerek yanıt verdi.

Megan Fox durdurulamaz gibi görünüyor.

Bu arada, Lima görünüşe göre son zamanlarda tüm kuir topluluğunun başını döndürüyor. Geçen yıl Red Table Talk’un bir bölümünde rapçi ve aktris Queen Latifah, Adriana Lima’dan hoşlandığını söyledi.

Jada Pinkett Smith, ünlü aşkının kim olduğunu sorduğunda Latifah, “Kızı seviyorum, o bir Brezilyalı model” dedi. Smith “Ah, Adriana Lima’dan bahsediyorsun, o çok tatlı, kesinlikle çok tatlı,” diye yanıt verdi.

Megan Fox ise, Pride Ayının sonunda Instagram’da biseksüelliğini kutladığı zaman bir çağ başlattı ve “#LGBTİ+daki B’yi yirmi yıldan fazla bir süredir temsil ettiğini” söyledi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin