fbpx   .  

İzleyin: Brad Pitt’ten ‘Film Galasında Neden Etek Giydiniz?’ Sorusuna Harika Cevap!

Brad Pitt’in bu kadar çok bacak dövmesi olduğunu bilmiyorsanız elinizi kaldırın.

Bir temaya göre giyinmek vardır, bir de sıcaklığa göre giyinmek. Brad Pitt, “Bullet Train” basın turu sırasında Avrupa’yı kasıp kavuran sıcak hava dalgasında ikincisini seçti.

 

Sıcağı tamamen kıyafetine yansıtan Oscar ödüllü oyuncu, Salı günü Berlin’deki Zoo Palast tiyatrosunda düzenlenen yeni aksiyon komedisinin galasında pantolonunu bırakıp diz hizasında keten bir etek giydi.

 

Neden bu kıyafeti giymeyi tercih ettiği sorulduğunda Pitt, Associated Press muhabirine “esinti” diyerek kısa ve öz bir yanıt verdi.

Pitt, “John Wick “in yönetmeni David Leitch’in kanlı filminde, kendisini Japonya’da seyahat eden trende eğitimli katil arkadaşlarının hedefinde bulan bir suikastçıyı canlandırıyor.

Pitt’e 5 Ağustos’ta vizyona girecek filmde Sandra Bullock, Bad Bunny, Joey King, Hiroyuki Sanada, Aaron Taylor-Johnson, Logan Lerman, Brian Tyree Henry, Zazie Beetz ve Michael Shannon gibi pek çok ünlü isim eşlik ediyor.

Her ne kadar son zamanlarda yaptığı moda açıklamaları farklı olsa da, “Once Upon a Time in Hollywood” oyuncusu daha önce konu giyinmeye geldiğinde, “Eğer bir tarzım varsa, bu tarz değildir” demişti.

2021’de Esquire’a verdiği demeçte, “Tek renkliliği seviyorum, tek tip olmadan,” demişti. “Sadeliği seviyorum. Dikişlerdeki detayları ve verdiği hissi seviyorum. 

“Rahatlık beni yönlendiriyor,” diye ekledi. “Gösterişli görünmek istemiyorum ama yaklaşırsanız fark ediyorsunuz. Astarın verdiği hissi seviyorum. Benim için önemli olan bu detaylar. Trendleri takip etmek çok yorucu. Reklam panolarından da nefret ediyorum; sadece reklam panosu olmak istemiyorum.”

Bugünlerde erkek ünlülerin etek giymesi moda olsa da (bkz: Harry Styles, Oscar Isaac, Pete Davidson, vb.) Pitt’e bu trendin önüne geçtiği için biraz kredi vereceğiz.

Ta 2004 yılında aktör, “Troy” filminin basın turu sırasında cesur bir moda kehanetinde bulunmuş ve yıldızın çeşitli pantolonsuz kıyafetler giydiği görülmüştü.

British Vogue’a göre, “Erkekler önümüzdeki yaza kadar etek giyecek,” dedi. “Bu benim öngörüm ve beyanım. Film her iki cinsiyete de cevap veriyor. Gerçekçilik peşindeydik ve Yunanlılar o zamanlar hep etek giyiyorlardı.”

Ve Pitt’in filmde rol almasından yıllar önce, 1999’da Rolling Stone’un ikonik bir fotoğraf yayını için çeşitli mini elbiseler giydiğini de unutmayalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.