İzleyin: Daha Kuir, Daha Karanlık Cadılar Geri Döndü! Sabrina’dan Yeni Fragman!

 İzleyin: Daha Kuir, Daha Karanlık Cadılar Geri Döndü! Sabrina’dan Yeni Fragman!
Digiqole ad

Gelecek dördüncü sezon dizinin son sezonu olacak.

Bu sezonda Greendale’de işler Sabrina ve diğer cadıların şehrin üstüne çöken büyülü korkularla savaşıyla harika gidiyor. Greg Berlanti’nin Chilling Adventures of Sabrina’sının dördüncü ve final sezonu 31 Aralık Perşembe günü Netflix’e geliyor ve favori cadı gençlerimizin yüzleşeceği bütün kabuslardan kısa bir parça görebildik.

Deadline’a göre, final sezonu Sabrina’nın doğduğu yerde başlayan ve dünyayı ele geçirmeye çalışan Büyülü Terör’e odaklanacak. Kiernan Shipka tarafından canlandırılan genç cadı ve arkadaşları, Cadı, Geri Dönmüş, Karanlık ve ‘Her Şeyin Sonu’ olarak tanımlanan ‘Boşluk’ gibi düşmanlarla mücadele edecek.

Her ne kadar fragmanda olayların çoğunluğu yer almasa da oldukça gergin görünüyor. Hatta Theo (Lachlan Watson) sanki ele geçirilmiş. Fragmanda Sabrina’nın kuzeni Ambrose ona ‘Böyle bir tehlikeyle hiç yüzleşmemiştik. Başka bir savaşın eli kulağında,’ diyor.

Bu sezon aynı zamanda ilişki draması da göreceğiz zira Sabrina daha önce çıktığı ve babası Dark Lord’la çalıştığını öğrenince ayrıldığı anlaşılmaz Nick Scratch’le tekrar bir araya gelip gelmeyeceğine karar verecek.

Geçen sezon Sabrina için önemli bir sezondu. Babasının Lucifer olduğunu öğrendi, Cehennem Kraliçesi oldu ve büyülü bir biçimde iki insana bölündü. Bu sezonun sürprizlerinin bir öncekinin üzerine nasıl çıkacağını izlemek oldukça heyecan verici olacak. Cehenneme zaten gittik, bu sezon nereye gideceğimizi kim bilebilir?

Chilling Adventures of Sabrina’nın final kısmı sekiz bölümden oluşacak.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

15 Paylaşımlar
Paylaş15
Tweetle
Paylaş
Pin