İzleyin: COVID-19 Aşısı Unutulmaz Bir Eşcinsel Evlilik Teklifine Dönüştü

 İzleyin: COVID-19 Aşısı Unutulmaz Bir Eşcinsel Evlilik Teklifine Dönüştü
Digiqole ad

Hemşire olan Eric Vanderlee, COVID-19 aşısını erkek arkadaşı Robbie Vargas-Cortes’e vermeye hazırlanırken, sürpriz bir teklifle kendisini hayrete düştü.

Viral olan videoda Vargas-Cortes, aşı için kolunu sıyırdı. İlk başta Vanderlee, aşıyı enjekte edeceği yerin bu olduğuna inanıyordu. Kolun altına bantlanmış bir nişan yüzüğü bulunca şok oldu.

31 yaşındaki acil tıbbi hizmet amiri Vargas-Cortes, soruyu sormadan önce sevgilisine gülümsedi “Biraz çılgın bir yıl oldu ve hayatımın seninle birlikte olduğum için eğlenceli bir yolculuk olduğunu biliyorsun,” dedi.

Vanderlee ve çevredeki iş arkadaşları teklif karşısında şaşırdı ve çok sevindi. Hemşire daha sonra Instagram’da bu anlar hakkında şunları söyledi,

“Bugün, Kanton’da COVID-19 aşısını uygulamak için bir kar fırtınasından geçtim. Robby aşı için kolunu sıyırdığında bir yüzük vardı! Çok mutluyum ve şok oldum! COVID’i tarihe gömerken, gelecek için çok heyecanlıyım.”

CNN’e göre, Vargas-Cortes sormadan önce yüzüğü üç yıl boyunca tuttu, sabırla o anı bekledi. Çift, salgın geçtikten sonra düğünü planlamaya başlayacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

40 Paylaşımlar
Paylaş40
Tweetle
Paylaş
Pin