fbpx   .  

Halsey Yeni Vegan Makyaj Markasını Piyasaya Sürdü

Şarkıcı, “Güzellik endüstrisinin normları var, ancak insanları bu standartlara meydan okumaya ve işlerin kusurlu ve eğlenceli olmasına izin vermeye teşvik etmek istiyorum” diyor. 

İki Grammy Ödülü adaylığı bulunan Halsey, about-face adlı bir makyaj şirketi olan ilk güzellik markasını piyasaya sürdü.

Bir basın bültenine göre, about-face,

 

“En yüksek önceliği müşteri deneyimi olan, inovasyon, kendini ifade etme ve yüksek performansa dayanan çok boyutlu bir renkli güzellik markası. about- face, her formda özgünlüğü ve benzersizliği vurgulayan görünümler oluşturmak için araçlar” sağlayacak. 

Koleksiyon üç seriyle piyasaya sürülüyor: Light Lock, Matte ve Shadowstick.

Light Lock, Halsey’in stick, pudra, sıvı ve dudak parlatıcısı içeren “stratosferik parlaklığa sahip” imza yüz highlighter serisi. Matte serisi, Paint-It Matte dudak renkleri ve kalemleri, Matte Fluid göz boyası ve bir set ve prime sprey içeriyor. Shadowstick ise, “yumuşak sedefli pastel”den deniz mavisi, siyah ve beyaz “yüksek yoğunluklu mat kadife” tonlarına kadar değişen krem ​​rengi göz farı boya kalemlerinden oluşan bir koleksiyon.

Halsey, makyaj markasını Instagram’da duyurarak “about-face’i, kendi anlayışının bir bebeği olduğunu” söyledi.

“Bu benim için özel çünkü ben sadece bir şirketin yüzü değilim, yaratıcıyım, baş makyaj sanatçısıyım ve yol boyunca her detayı elle kendim seçtim.”

Basın açıklamasında, “makyaj bir sanattır ve sanat mutlu tesadüflerle ilgilidir, mükemmellik ideallerinden biri değildir” dedi.

“Herhangi bir kurala uymadan görünümler oluştururken kendimi her zaman çok özgür hissediyorum. Güzellik endüstrisinin normları var, ancak insanları bu standartlara meydan okumaya ve her şeyin kusurlu ve eğlenceli olmasına izin vermeye teşvik etmek istiyorum. “

Tüm about-face ürünleri vegan, temiz ve fiyatları 17 ila 32 dolar arasında değişiyor.

Markadan şu anda çevrimiçi olarak ön sipariş verilebiliyor, siparişlerse 25 Ocak’ta gönderilecek. About-face, Şubat ayının başlarında, sınırlı sayıda mat dudak serisi olan Anti-Valentines Day’i piyasaya sürecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.