İzleyin: Demi Lovato ve Q-Tip’in Harika Elton John Cover’ı, Bir Gay Barda Vogue Dansı Yapmayı Kutluyor

 İzleyin: Demi Lovato ve Q-Tip’in Harika Elton John Cover’ı, Bir Gay Barda Vogue Dansı Yapmayı Kutluyor
Digiqole ad

Demi Lovato ve Q-Tip, Sir Elton John’un klasik düeti Don’t Go Breaking My Heart’ı coverladı ve klip gerçekten bir harika.

Bir gay barında geçen klipte muhteşem dansçılar dans ediyor ancak Demi ve Q-Tip görünmüyor. Kuir kültürünün ve vogue dansının kutlandığı eğlence dolu klip, Elton John’un şarkılarını yıldızların seslendireceği albümün yayınlanmasından önce geldi.

Revamp ve Restoration adındaki albümde bulunan yıldızlar Dolly Parton, the Killers, Mary J Blige, Lady Gaga, Miley Cyrus, Pink ve Coldplay. Fantastik video Demi’nin ‘Hep böyle hissediyordum.’ diyerek kadınlarla birlikte olmaya açık olduğunu açıklamasından sonra geldi.

“Bunu herhangi bir cinsiyette bulabilirsiniz. İstediğimle flört edebilme özgürlüğünü seviyorum.”

Bir bildiride Q-Tip şarkısı ve gelecek olan albümün Sir Elton John efsanesinin hala devam ettiğini gösterdiğini söyledi.

“Elton’ın etkisi müzikteki olasılıkların sonsuz olduğunu gösteriyor. Birçok müzik türünde çok iyi ve bir hip-hop çocuğu olarak bizim taşıdığımız tarzımız her şeyin alınabileceği üzerine kuruldu ve bana Elton hep böyle hissettirmiştir.”

Demi Twitter’da albümde olmanın büyük bir onur olduğunu söyledi.

“Elton’la olan bu proje hayır diyemeyeceğim bir fırsattı. O bir ikon, bir efsane. Don’t Go Breaking My Heart öyle klasik bir şarkı ki her zaman ortadaydı. Kendimi bildim bileli sözlerini biliyorum gibi geliyor. Bence şarkının yeni versiyonu da çok iyi oldu. Daha ruhsal bir yaklaşım gibi, bence Q-Tip’le ben iyi bir iş çıkardık.”

Ed Sheeran da Sir Elton’ın Candle in the Wind şarkısını albümlerinden birinde coverlayacak. 

Asılında Marilyn Monroe için yayınlanan şarkı, 1997’de Sir Elton tarafından Galler Prensesi Diana için tekrar yayınlanmıştı.

 

 

 

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin