İzleyin: Disney’in Yeni Yapımı Encanto’da Lezbiyen Bir İkon Var

 İzleyin: Disney’in Yeni Yapımı Encanto’da Lezbiyen Bir İkon Var
Digiqole ad

Disney’in yeni filmi Encanto’nun yeni fragmanı kesinlikle lezbiyenlere ihtiyacı olanı veriyor!

Encanto, yakın zamanda In The Heights müzikal filmindeki lezbiyen çiftin bir tarafı olarak görünen biseksüel ikon ve yeni anne Stephanie Beatriz’i ekrana taşıyor.. Yaklaşan animasyon filminde Beatriz, Madrigal klanının, ailenin evi Casa Madrigal tarafından kendisine verilen sihirli güçlere sahip olmayan tek yalnız üyesini oynuyor.

Ancak ev büyüsünü kaybetmeye başladığında ve aile kendi büyüsünü kaybetmeye başladığında, ailesini ve evini kurtarmak için bir arayışa girmek Mirabel’e kalıyor.

Encanto’nun ilk fragmanı çıktığında, sosyal medya kendisine hemen aşık oldu. Ama gözümüze çarpan ana karakter değildi, onun inanılmaz süper gücüne sahip olan iri, meraklı, süper dayanıklı kız kardeşi Luisa’ydı.

Kadınların bu tür bir kas ve cüsse ile resmedilmesi çok nadir ve daha da nadir olansa bu şekilde ve çekici olarak tasvir edilmeleri. Bu yüzden lezbiyenler hemen bayıldılar.

Yeni fragmanda, ilkinden çok daha fazla Luisa görüyoruz! Bir köprüyü kaldırıyor, bir sürü burro taşıyor ve filmin kahramanıyla çok zaman geçiriyor! Umarım bu, filmin ilk düşündüğümüzden daha büyük bir parçası olacağı anlamına geliyordur!

Filmde Mirabel, ailesinin sihrini kurtarmak için bir arayışa girmeli ve görünüşe göre, Luisa en azından yolun bir kısmında onunla birlikte gidiyor. Luisa, Mirabel ile el ele tutuşurken ve uçurumlardan atlarken, tehlikeli bir çıkıntıdan sallanırken onu tutarken ve hatta yanında Cerberus tipi dev bir canavarla savaşırken görülüyor.

Evet, lezbiyen güç ikonumuz Lusia, canavarla savaşmak için bir kılıç ve bir kalkan alıyor! Bu kelimenin tam anlamıyla bir lezbiyen rüyası.

Luisa’yı, filmde Beatriz, María Cecilia Botero, Angie Cepeda, Wilmer Valderrama, Diane Guererro ve John Leguizamo’ya katılan aktris Jessica Darrow seslendiriyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin