Tom Hardy’nin Canlandırdığı Venom’un Bir Açılma Sahnesi Olacak!

 Tom Hardy’nin Canlandırdığı Venom’un Bir Açılma Sahnesi Olacak!
Digiqole ad

Yaklaşan Venom: Let There Be Carnage’in yönetmeni Andy Serkis, Tom Hardy’nin başrolde olduğu 2018 yapımı Venom’un devam filminde anti-kahramanın ‘açıldığını’ söyledi.

The Lord of the Rings ve The Planet of the Apes film serilerindeki ikonik rolleriyle tanınan Andy Serkis, filmin vizyona girmesinden önceki bir röportajda, devam filminin yönetmenliğini ve Eddie Brock (Hardy) ile Venom (Hardy) arasındaki ilişkiyi tartıştı. 

Venom: Let There Be Carnage, 2018 filminin olaylarından bir yıl sonra geçiyor ve gazeteci Eddie Brock’un hayatını uzaylı ortakyaşamı Venom’a ev sahipliği yapmak için değiştirmesini konu alıyor. Birlikte Woody Harrelson tarafından oynanan yeni kötü adam Carnage ile karşı karşıyalar.

“Bu Venom’un açılma partisi”

Andy Serkis, Uproxx’a verdiği röportajda ilişkilerinde “garip bir çift” olduğunu söylediği Eddie ve Venom’un LGBTİ+ festivaline benzettiği bir partiye katıldıkları bir sahneyi anlatıyor.

Şöyle diyor:

“Tom (Hardy) ve Kelly (Marcel, ortak yazar) her zaman Venom’un açılması ve bir tür LGBTİ+ festivali olan bir partiye gitmesini istediler. Bu yüzden bu temelde onun açılma partisi. Bu, Venom’un açılma partisi.”

Açılma benzetmesi hakkında daha fazla soru sorulduğunda Serkis, karşılaştırmayı şu sözlerle geliştiriyor:

“O (Venom) filmde, “Uzaylılara karşı bu acımasız muameleyi durdurmalıyız” diyor. “Biliyor musun, hepimiz bu kaya topunun üzerinde yaşıyoruz” dedi. Ve böylece istemeden de olsa bir tür.. Diğerlerinin özgürlüğü için konuşuyor.”

İkisinin bir “aşk ilişkisi” içinde olduğunu da ekliyor.

İlk filmde iki karakterin kesinlikle ilginç bir dinamiği vardı ve onları klasik garip çift formatındaki işlerle karşılaştırdık ama aşık oldukları aklımıza gelmemişti.

Filmin hayranları, Venom’u LGBTİ+ topluluğuna kabul etmekten çok mutlular, hatta birisi resmi bir kuir ikonu olup olmayacağını bile sordu.

Venom: Let There Be Carnage 3 Ekim‘de sinemalarda. 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin