İzleyin: Donald Trump’a İnat Yaşasın Eşcinsel Aşk!

 İzleyin: Donald Trump’a İnat Yaşasın Eşcinsel Aşk!
Digiqole ad

2016 seçimleri gerçekleştiğinden beri Amerika’da zor günler yaşandı, ve Donald Trump Amerika’nın yeni başkanı seçildi. Trump ve Başkan Yardımcısı Mike Pence, ırkçı, seksist ve göçmenlere karşı bir dil kullanarak konuştuğu için pek çok insan üzüldü. İnsanlar, ülke tarafından onlara verilen hak ve özgürlüklerin, gelen başkanlıkla birlikte ortadan kalkacağından korkarak harekete geçiyorlar.

Kadınlar IUD insersiyonlarını (bir çeşit doğum kontrol yöntemi) zamanlamaları için birbirlerini teşvik ediyorlar. LGBT topluluğu üyeleri, evlilik de dahil, haklarını korumanın yollarını arıyorlar. İnsanlar, vatandaşlığa başvurmaları için göçmenleri teşvik ediyor.

Bir çift, bu durumu kamuya sundu, New York City Penn İstasyonu’nda bir adamın erkek arkadaşına evlenme teklif ettiği görüldü. Neden orada? BuzzFeed muhabiri Ellie Hall’a verdikleri röportajda, orada tanıştıklarını söylediler.

Hall, tekliften sonra çiftin öpüştüğü (bir tanesi hala tek dizinin üzerindeyken) bir fotoğrafı tweet attı. Ellie’nin tweetine göre, evlilik teklifi alan taraf Meksikalı olduğu için, Meksikalı bir müzik grubu arka fonda çalıyordu. (Meksika vatandaşı mı yoksa Meksika kökenli mi demek istedi, belli değil)

Ellie şöyle söyledi, 

Penn İstasyonu’na gittim ve bir adamın Meksikalı erkek arkadaşına evlenme teklif etmesine şahit oldum. Meksikalı bir grup şarkı söylüyordu ve ben de ağlıyordum.

Bu mükemmel NYC aşk hikayesi, yeni nişanlı çiftin ailesi ve arkadaşlarıyla gittiği nbir restoranda sol buldu.

Anlaşılır bir şekilde, izleyiciler bu aşk şovundan etkilendi.

Hem Trump’ın Latinlere (ve tüm diğer azınlık gruplara) karşı tutumu, hem de Pence’in LGBT hakları konusundaki sicili tedirgin ediyor, ama böyle anlar biraz olsun insanı rahatlatıyor ve inanmak için daha büyük şeylerin olduğuna dair umut veriyor.

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin