İzleyin: Drama ve Cinayet, Netflix’in Yeni Filmi ‘Last Ferry’de Zirveye Çıkacak!

 İzleyin: Drama ve Cinayet, Netflix’in Yeni Filmi ‘Last Ferry’de Zirveye Çıkacak!
Digiqole ad

Her ne kadar planını çok önceden yapsanız ve heyecanlı olsanız da tatiller bazen kötü geçebilir. Başınıza hiç tahmin edemeyeceğiniz kadar kötü şeyler gelebilir. Mesela tatil zamanı gelip çattığında, yola çıktığınızda valizinizin yarısını kaybedebilirsiniz, seyahatiniz boyunca bütün kamusal alanlarda hasta olabilirsiniz, ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar para biriktirmemiş olduğunuzu fark edebilirsiniz. Özellikle de tatil deneyiminiz Last Ferry filmi gibi olursa, bir cinayete tanık olabilirsiniz!

Netflix’in geçtiğimiz sene prömiyeri yapılan ve BFI Flare LGBT film festivalinin resmi bir seçimi olan eşcinsel temalı gerilim filmi, birçok eşcinsel gezgin için tatil destinasyonu ve cenneti olan New York’un meşhur Fire Island Pines’ında geçiyor.

Joseph (Ramon O. Torres) isimli genç eşcinsel bir erkek, güzel zaman geçirmek (ve hatta belki de aşkı bulmak) için Fire Island’a gittiğinde, aradığı şeyler yerine bir cinayete tanık olur. Filmin fragmanında da gördüğümüz üzere Joseph, katilden kaçmayı başarıp bir arkadaş grubuyla takılır fakat burada katilin radarına takılır.

Entrika, gerilim ve şiddetin birleştiği Last Ferry’nin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Film, 11 Mart tarihinden itibaren Netflix’te erişilebilir olacak.

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

57 Paylaşımlar
Paylaş57
Tweetle
Paylaş
Pin