İzleyin: Maisie Williams, ‘The New Mutants’ta Eşcinsel Bir Aşk Hikayesi Olacağını Onayladı

 İzleyin: Maisie Williams, ‘The New Mutants’ta Eşcinsel Bir Aşk Hikayesi Olacağını Onayladı
Digiqole ad

X-Men’in spin-off filmi gelecek ay ‘sonunda’ vizyona giriyor.

Filmin yıldızı Maisie Williams, The New Mutants filminde eşcinsel bir aşk hikayesi olacağını onayladı.

Popüler X-Men çizgi romanının spin-offundan uyarlanan yeni filmde Charlie Heaton, Maisie Williams, Anya-Taylor Joy, Henry Zaga ve Blu Hunt gibi isimler yer alıyor.

Film, genç mutantların gizli bir tesiste kalırken süper güçleriyle uğraşmalarını konu alacak.

Daha önce yeni filmde Wolfsbane olarak da bilinen Rahne (Williams) ve Moonstar olarak da bilinen Dani (Hunt) arasında eşcinsel ilişki olacağı, ve filmin eşcinsel ilişki barındıran ilk Marvel filmi olacağı ileri sürülmüştü.

The New Mutants’ın ilk fragmanın yayınlanmasından iki yıl sonra, yeni yayınlanan fragmanda iki karakter arasındaki romantizm ortaya çıktı. Game of Thrones’un yıldızı Maisie Williams, filmdeki romantizm hakkında konuştu ve filmde ikilinin arasında geçen ilişkiyi kimsenin ‘gerçekten sorgulamadığını’ söyledi.

Entertainment Weekly ile yaptığı röportajında Williams,

“Rahne ve Dani’nin çizgi romanlarda telepatik bir bağlantısı var. Biz de bu bağlantıyı filmde genişletmek istedik,” dedi.

“Eğer biriyle bu seviyede bir bağlantı kurarsanız, muhtemelen o kişiye aşık olursunuz. Bu, filmde geçen iki karakterin cinsel yönelimlerini keşfetmeleri hakkında bir hikaye değil. İkilinin arasında yaşanan aşka bir etiketleme yapılmıyor ve kimse aralarındaki bağı sorgulamıyor.”

Filmin başlangıçta 2018 yılında Nisan ayında çıkması planlanıyordu fakat daha sonradan çıkış tarihi 2019’un şubat ayına ertelenmişti. Şimdiyse filmin gelecek ay vizyona girmesi bekleniyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

22 Paylaşımlar
Paylaş22
Tweetle
Paylaş
Pin