fbpx   .  

İzleyin: Dylan Sprouse Yeni Filmi ‘Daddy’de Erkek Bir Seks İşçisini Canlandırdı

Dylan Sprouse’un The Disney Channel günlerinin üzerinden uzun zaman geçti. 28 yaşındaki oyuncu Daddy isimli yeni kısa filmde tamamen farklı bir yönünü gösterdi.

Christian Coppola tarafından yönetilen filmde aynı zamanda Ron Rifkin de rol alıyor. Film, Sprouse tarafından canlandırılan erkek seks işçisi Paul ve onu karısının ölüm yıldönümünü kutlamak için tutan Mr. Smith’in (Rifkin) etrafında geçiyor.

 

Ve evet, Dylan filmde pembe tafta bir elbiseyle muhteşem görünüyor. Film aslında 2018’de çekildi ancak bu hafta yayınlandı.

Oyuncu Interview Magazine Daddy hakkında şunları söyledi,

‘Eski basit hikayelerin aksine, bu film güç dinamiklerini, aşkı, arzuyu, çekimi ve ölümü ele alıyor.’

‘Filmden otelin asansöründe geçen bir sahnede, süslenmiş bir misafir ‘Sen ve ‘baban’ çok yakışıklı görünüyorsunuz’, diye fısıldıyor ve izleyicileri hem oyuncular hem de kendileriyle ilgili tahminler yapmaya itiyor. İnsanlık karmaşık bir makine ve Coppola onu 20 dakikadan kısa bir sürede anlatmayı başarıyor.’

Dylan bu filmle erkek seks işçisi rollerini  oynayan oyuncuların arasına katılmış oldu. Bu tarz bir rol oynayan aktörlerin içinde Midnight Cowboy’da Jon Voight, American Gigolo’da Richard Gere ve The Wedding Gate’de Dermot Mulroney de bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.