İzleyin: Eşcinsel Babanın Kuir Oğluyla Yaptığı Seks Konuşması Beğeni Topladı

 İzleyin: Eşcinsel Babanın Kuir Oğluyla Yaptığı Seks Konuşması Beğeni Topladı
Digiqole ad

Eşcinsel bir baba ve onun eşcinsel oğlu, bir içki oyunu oynarken seks hakkında samimi ve açık bir konuşma yaptı- ve kalpleri eritti. 

Craig ve partneri, biyolojik ailesinden uzaklaştırılan 13 yaşındayken Austin’i evlat edindi. 

İkili inanılmaz bir bağı ve açıklığı paylaşıyor, bu da çok az konunun sınır dışı olduğu anlamına geliyor. Bunu da The Cut’s Turth or Drink’inin komik ve samimi bir bölümünde kanıtladılar.

YouTube dizisi insanları eşleştiriyor ve birbirlerine sorular sormalarını sağlıyor. Birkaç bölüm aile üyelerinin kişisel konuları tartışmasını içeriyor, ancak Craig ve Austin’in epik konuşması belki de şimdiye kadarki en iyisi. 

Craig’e sorulan bir soru “(Austin) için herhangi bir seks tavsiyen var mı?” şeklindeydi. 

Craig’se, “Keyfini çıkar. Fena değil. Bu, iki kişinin paylaşabileceği en güçlü ve en güzel şeylerden biri.” dedi. 

Oğluysa şaka yaparak “Şey, bazen ikiden fazla oluyor.” Dedi. 

Eşcinsel oğul, homofobik aile tarafından reddedildikten sonra evlat edinildi. 

Röportajın devamında Austin, onun kuir kimliğinin biyolojik ailesinin “bazı sorunları olmasının” nedeninin bir parçası olduğunu söyleyerek yürek burkan hikayesini paylaştı. 

“Annem uyuşturucu bağımlısıydı ve ailemden alındım.” Dedi. 

“Çok küçük yaşlardan beri fark edilir derecede geydim- dört ya da beş yaşında gibi… Annem ve biyolojik babam bana karşı çok nefret dolu ve homofobikti. Annem “Senden nefret ediyorum ama seninle başa çıkmak zorundayım” gibi davranıyordu.”

Craig, Austin’in kendisine ve partnerine gerçekten güvenmesinin ve yeni ailesine açılmaya başlamasının yaklaşık bir yıl sürdüğünü söyledi. 

“Bizi izledi, bize güvenmeye başladı ve sonra bu güzel, şaşırtıcı, sanatsal yaratık çiçek açmaya başladı” diye hayatlarını paylaştı. 

“Eşcinsel veya heteroseksüel olsanız da hiçbir ebeveyn mükemmel değildir.”

Daha sonra Craig oğluna onun iyi bir ebeveyn olup olmadığını sordu. 

Austin’in tepkisi pek çok kişiyi vurdu,

“İster eşcinsel olun ister heteroseksüel olun, hiçbir ebeveyn mükemmel değildir. Benim için yaptığın her şey için mutluyum ve bu konuda asla hiçbir şeyi değiştirmem.”

“Şu ana kadar hayatımda bulunduğum yerde, kendi tenimde hiç bu kadar mutlu ve rahat olmamıştım. Sizin yetişmenizin bir sonucu olarak her zaman kendim olabildim. Yaptığın her şey için çok minnettarım ve seni çok seviyorum.”

Biri ekledi: “Bu baba, hayatlarımızı yedi dakika 10 saniye daha iyi hale getirmek için açık fikirli güzel insanlarla dolu alternatif bir evrenden geldi.” 

Birçoğu Craig’i “yüzyılın babası” ve “harika bir adam” olarak övdü, birçoğu bunun “mükemmel” bir baba-oğul ilişkisinin nasıl olması gerektiğinin bir örneği olduğunu söyledi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin