fbpx   .  

Kellogs’s, LGBTİ+ Temalı Mısır Gevreğini Piyasaya Sürüyor

Kellogg’s, Pride kutlamaları için sınırlı sayıda LGBTİ+ temalı bir mısır gevreği piyasaya sürüyor.

Şirket, gökkuşağı renkli kalp şeklinde parçalar ve yenilebilir parıltılardan oluşan özel bir gevrek olan “Together with Pride”ı yaratmak için GLAAD ile işbirliği yaptı.

 

Kutular bu Mayıs ayında, Pride ayı için tam zamanında raflarda olacak ve Kellogg’s satılan her biri için LGBTİ+ haklarını hızlandırma çabalarını desteklemek adına GLAAD’a üç dolar bağışlayacak. 

Kutuların önerilen perakende fiyatı yaklaşık 4 ABD doları ve alışveriş yapanların, bağışları desteklemek için fişlerinin bir kopyasını Kellogg’s Family Rewards’a yüklemeleri gerekecek. 

 

Kellogg’s, kutuda, “herkesin kahvaltı masasında oturacak bir yeri olmasını kutlamak” için çeşitli tanıdık Kellogg’s karakterlerine (Tony the Tiger, Snap, Crackle ve Pop, Toucan Sam ve buzlu Mini Wheat) yer veriyor. 

Bu, Kellogg’s’un GLAAD ile güçlerini birleştirdiği ilk sefer değil. İkilinin, 2019’da “All Together Cereal” adlı başka bir Pride temalı kahvaltı hazırladığından beri uzun soluklu bir ortaklığı var.

Bu seferden farklı olarak özel sürüm kutuları yalnızca çevrimiçi olarak mevcuttu ve 19,99 dolarlık çok daha pahalı bir fiyatla satılıyordu. 

Her biri, “hepimizin birbirine ait olduğu inancını kutlamak için” birlikte paketlenmiş altı mini tahıl kutusu içeriyordu.

Şirket o sırada, “Kutu, nasıl görünürseniz görünün, nerede olursanız olun veya kimi severseniz sevin, bir kabul sembolü olarak aynı kartonda altı ünlü Kellogg maskotu ve mısır gevreğini bir araya getiriyor” demişti. 

Şirket sözcüsü Priscilla Koranteng şunları ekledi:

“Kellogg olarak, işyerinde, pazarda ve çalıştığımız ve yaşadığımız topluluklarda eşitlik ve kapsayıcılığa sıkı sıkıya bağlıyız. Uzun zamandır LGBTİ+ çalışanlarının, ailelerinin ve topluluğunun müttefiki ve destekçisiyiz. Kellogg, 100 yıldan fazla bir süredir aileleri beslemeye ve herkesi masaya davet etmeye devam ediyor.” 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.