İzleyin: Eşcinsel Çiftin Duygusal Dans Performansı Herkesi Ayağa Kaldırdı

 İzleyin: Eşcinsel Çiftin Duygusal Dans Performansı Herkesi Ayağa Kaldırdı
Digiqole ad

Dansçılar Alex Francoeur ve Alexander Carlos Fransa’nın Got Talent programında yaptıkları ve birinin babasına açılmasının nasıl bir şey olduğunu anlatan dans performanslarıyla jüriyi büyülediler.

Quebec’li ikili, La France a un incroyable talent’a geçen hafta çıktılar ve jüri ve izleyiciler tarafından ayakta alkışlandılar.

Programın jürilerinden şarkıcı Helene Segara,

‘Çok, çok fazla duygu vardı. Bu akşamki dansınızda aşk olduğunu gördüm. Bence herkes hissetti,’ dedi.

Carlos ünlü Fransız LGBTİ+ dergisi Tetu’ya,

‘Performans bizim deneyimlerimiz kadar başkalarının deneyimlerinden de ilham alıyor. Sahnede gördüğünüz bizim babalarımızla deneyimlediğimiz bir şey değil. Bizim çok sevecen ve hayatımıza dahil olan babalarımız var. Şanslı olduğumuzu biliyoruz,’ dedi.

Francoeur ise,

‘Benim babam bir itfaiyeci, yani sadece erkeklerle çalışıyor. Bana çalışma arkadaşlarının bizim performansımızla ilgili konuştuğunu söyledi. Maço heteroseksüel adamların kendi aralarında açılma ve eşcinsel deneyimlerle ilgili konuşması başardığımızın bir göstergesi,’ diye ekledi.

İkili, Eddy de Pretto’nun babaların toksik masküleniteyi oğullarına geçirmesiyle ilgili olan Kid şarkısı eşliğinde dans etti.

De Pretto bir röportajında şarkının kendi deneyimiyle ilgili olduğunu söyleyip,

‘Benim köklerimle ilgili, birinin gösterisiyle erkekliğini kanıtlamasıyla ve erkeksi olduğumuzu, büyük taşaklarımız olduğunu söylemek için gösterdiğimiz inanılmaz çabayla ilgili,’ demişti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

21 Paylaşımlar
Paylaş21
Tweetle
Paylaş
Pin