fbpx   .  

İzleyin: Eşcinsel Erkeklerden Oluşan “Other Direction” Yetenek Sizsiniz Sahnesini Yıktı!

Simon Cowell’ın elinde başka bir hit mi var?

Cowell, İngiliz erkek grubu One Direction’ı bir araya getirmesiyle zaten biliniyor. Bu hafta America’s Got Talent’te, Pride Ayı için tam da zamanında, Cowell ve diğer jüri üyeleri, kendisini “dünyanın en eşcinsel erkek grubu” olarak nitelendiren The Other Direction adlı grubu seçmelere aldı.

 

The Village People’dan ilham alan The Other Direction, her biri bir klişeyi temsil eden şarkıcılardan oluşuyor: Jock Alex; Kovboy Norm; Parti Çocuğu Jason, Anne Ayı Greg ve Fashionista Devin.

Jason, AGT jürisine,

“Aslında ortaokulda gösteri korosu kampında tanıştık ve oradayken hepimiz birbirimize açıldık. 21 yaşına geldiğimizde bir araya gelip dünyanın en eşcinsel erkek grubunu kuracağımıza dair bir anlaşma yaptık ve işte buradayız!” Dedi.

Çocuklar, kızlarla takılmayı ne kadar çok sevdiklerini anlatan “Gurl Ur the Best” adlı orijinal bir şarkı söylediler- alışveriş merkezine gitmek, jakuziyi paylaşmak. “Ben senin ayak tırnaklarını boyayabilirim… sen de benimkini boyayabilirsin.”

Ama sonunda kötü haberi veriyorlar:

“Kızım sen en iyisisin ve seni seviyorum ama öyle değil.”

“Aramızda çok şey var,” diye mırıldandı kovboy, “ama ben Venüs’e gitmiyorum.”

Çocuklar, jüri tarafından ayakta alkışlandı ve dört evet aldı, bu da tekrar performans sergilemek için geri dönecekleri anlamına geliyor.

Cowell, “Yıllar boyunca çok korkunç olan pek çok erkek grubun seçmelerine katıldım ama bu farklıydı- ve iyi yazılmış bir şarkıydı” dedi.

“Diğer Direction kadar başarılı olmak sizin hayaliniz mi?”

“Bu bizim kaderimiz,” diye yanıtladı Jason. “Bu bizim için gerçekten doğru an.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.