İzleyin: EW Magazine, Onur Ayı’nı POSE’un Kadrosuyla Kutluyor

 İzleyin: EW Magazine, Onur Ayı’nı POSE’un Kadrosuyla Kutluyor

Cast of the Ryan Murphy show POSE, photographed at The Box in New York, NY on May 20, 2018 Pictured, from left: Indya Moore, Evan Peters, MJ Rodriguez, Billy Porter Photographer: JUCO Prop Stylist: Andrea Huelse/Art Department

Digiqole ad

Yapımcı Ryan Murphy’nin yeni drama dizisi Pose, derginin Onur Ayı’nı kutlaması sebebiyle, Entertainment Weekly’nin kapağında yer aldı.

1980’lerin New York’unda geçen FX network draması, yeraltı LGBT balo salonu kültürünün ve ortaya çıkan Trump dönemi seçkinlerinin kesişimini gözler önüne seriyor.

EW, diziyi “ana akım toplumun dış kesimlerinde, özellikle de LGBT’lerin şaşkın bir şekilde duygusal kutlaması” olarak adlandırıyor.

Oyuncular ve kadro arasında, yazar Janet Mock ve Transparent’ın Our Lady J’si de dahil olmak üzere 140’dan fazla transseksüel oyuncu / dansçı yer alıyor.

Dizide Angel karakterini oynayan 23 yaşındaki oyuncu Indya Moore, yapımla ilgili şunları söyledi;

“Bu şov, benim kalbim ve ruhum. Yarattığı şifa, anlattığı hikayeler ve masaya getirdiği çözümler bana iyi geliyor. Bu şov, yaşadığım ve hala devam ettiğim bir evrim. Ve bu dizi, dünyayı daha önce hiç görmediğimiz şekillerde etkileyecek.”

Çekimlerin kamera arkasını izlemek isteyenler için video;

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin