İzleyin: Gay Futbolcu James Corden’ın Programına Katılarak Canlı Tinder Oynadı

 İzleyin: Gay Futbolcu James Corden’ın Programına Katılarak Canlı Tinder Oynadı
Digiqole ad

Geçtiğimiz yaz gay olduğunu açıklayan futbolcu Collin Martin, hala müzmin bir bekar. ABD futbol ligi MLS takımlarından Minnesota United forması giyen 24 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz günlerde sunuculuğunu James Corden’in yaptığı The Late Late Show programına konuk oldu.

“Düşündüğümden daha çok gay insan olduğunu itiraf etmeliyim. Açıldığımdan bu yana daha fazla Instagram mesajı alıyorum. Eğlenceli.”

Martin, programın parçalarından olan “Late Late Live Tinder”da da yer aldı. 

“Late Late Live Tinder” oyunu, adından da anlaşılabileceği üzere çöpçatanlık uygulaması olan Tinder’a göndermede bulunan bir oyun. Kartondan yapılma bir Tinder platformuna muhtemel adaylar çıkıyor ve programın konuğunun 3 adayı beğenmesi gerekiyor. Beğenmediği adayları ise renkli top havuzuna gönderiyor. 

Martin tercihini, tüm adayların arasından 24 yaşındaki müzisyen Connor’dan yana kullandı.  

Süreç boyunca gerçekleşen entellektüel sohbetten sıkılıan Andrew Rannells, şakacı bir şekilde “Kıyafetlerinizi çıkartın artık!” diye bağırdı.

Gus Kenworthy ve Matt Wilkas gibi ikon haline gelirler mi bilemiyoruz, fakat ikili görüşmeye devam etme kararı aldı. 

Martin, geçtiğimiz Haziran ayında Minnesota’nın FC Dallas’ı “Pride Night” etkinliğinde ağırladığı akşam gay olduğunu duyurmuştu. “Benim için önemli bir akşam” diye başlayan tweet, “Gay bir MLS futbolcusu olduğumu duyuracağım.” diye devam etmişti.

Bu durum Martin’i ABD’nin beş büyük spor ligi olan MLS, NFL, NHL, NBA ve MLB’de gay olduğu bilinen tek aktif sporcu kılıyor. 

“Aileme, arkadaşlarıma ve takım arkadaşlarıma karşı her zaman açık oldum. MLS’te tanıdığım herkesten iyi niyet ve nezaket dışında hiç bir şey görmedim. Bu da açılma sürecini daha kolay kıldı. Pride gecesi olan bu özel gecede, takım arkadaşlarıma beni destekledikleri için teşekkür ediyorum.”

“Profesyonel kariyerimi de göz önünde bulundurarak, diğerlerini de yolculuklarında desteklediğimi belirtmek istiyorum. Spor topluluğu sizi kucaklıyor.”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin