İzleyin: Godzilla’nın Yaratıcıları, Godzilla’nın Çocuğunun Transseksüel Olduğunu Açıkladı

 İzleyin: Godzilla’nın Yaratıcıları, Godzilla’nın Çocuğunun Transseksüel Olduğunu Açıkladı
Digiqole ad

Her ne kadar 2020, kötü olaylarla bizleri etkilemiş olsa da Godzilla’nın yaratıcılarından biri, paylaşılan kısa filmle bizleri gülümsetmeyi başardı. Pride ayının sonunda kutlama amacıyla stop motion sanatçısı ve video yapımcısı Cressa Maeve Beer, hoş bir kısa film yayınladı.

Kısa filmde Godzilla’nın Baragon ile savaşmaya hazırlandığını ama o esnada çocuğunun endişeli ve üzüntülü olduğunu fark ettiğini görüyoruz. Godzilla, savaşmayı bırakıp çocuğunun yanına gitse de çocuk, durmayıp babasından kaçıyor.

Çocuğun, babasına yaklaşmadan önce evinde Sailor Moon izleyip yatağında ağladığını görüyoruz. İkili, oturup çay içmeye başladıktan sonra çocuğun babasına cinsiyet kimliğini ifade ettiğini ve aslında trans bir kız olduğunu söylediğini görüyoruz.

Canavarların kralı olan Godzilla, aynı zamanda destekleyici ebeveynlerin de kralı olup anında trans kızını kabul ediyor. Konu hakkında araştırma yaptıktan sonraysa kızı için Pride bayrağı örüyor. Ardından ikili, yarım kalan savaşı sonlandırmak için Baragon’un yanına dönüyor.

Kısa film, ailelerin trans çocuklarını desteklemesini anlatan güzel bir eser. Godzilla’nın resmi Twitter hesabından video, şu açıklamayla paylaşıldı: “@Beeragon’a, ‘Coming Out’ isimli bu güzel kısa filmi yarattığı için teşekkür ediyoruz. #HappyPride”

Paylaşılan tweet, kısa zamanda 21 binden fazla beğeni almayı başardı ve seyircilerin desteğini aldı. Bir hayran,

“Godzilla, birçok insandan daha iyi bir ebeveyn,” diye yazdı.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

25 Paylaşımlar
Paylaş25
Tweetle
Paylaş
Pin