fbpx   .  

İzleyin: Gossip Girl’den ‘Homoerotik’ İlk Fragman!

HBO Max’in Gossip Girl devamının 10 bölümlük ilk tam fragmanı geçtiğimiz gün yayınladı. Hikayenin bu versiyonu, orijinal diziden dokuz yıl sonra geçiyor ve lüks New York City’yi karmakarışık hale getirirken, özel okula giden zengin gençlerden oluşan yepyeni bir kadroyu takip ediyor. Ve elbette, Kristen Bell tarafından seslendirilen ve bu elit grupla ilgili tüm sırları ortaya çıkaran yeni bir Dedikoducu Kız var.

Peki Gossip Girl dünyasındaki bu yeni yaklaşım ne kadar modern olacak? Yazarlarından ve yapımcılarından birine göre, yeni proje çok çeşitli.

 

“Bu sefer başroller beyaz değil. Yazar ve yapımcı Joshua Safran, 2019’daki Vulture Festivali’nde yaptığı açıklamada, “Bu şovda çok fazla kuir içerik var” dedi.

“Bu, dünyanın şimdiki görünümü, zenginlik ve ayrıcalığın nereden geldiği ve bununla nasıl başa çıktığınızla çok ilgili.”

Kuir içerik mi diyorsunuz? İlgimizi çektin. Ve ilk fragman Safran’ın sözünü yerine getiriyor gibi görünüyor. Yukarıda izleyebileceğiniz videoda Frank Ocean’ın “Super Rich Kids”ini duyuyoruz. Biseksüel bir sanatçının şarkısı mı? Bu zaten harika bir başlangıç.

Ancak bunun da ötesinde, gençlerin okul hayatları ile zengin özel hayatları arasında gidip geldiği görülüyor. Ancak yeni bir transfer öğrencinin dahil edilmesi ve Dedikoducu Kız’ın dönüşü, perde arkasında devam eden tüm bi-erkek öpüşmelerinin önüne geçiyor gibi görünüyor. Hatta bu anları ve daha fazlasını açığa çıkarmakla tehdit ediyor.

Başrollerini Jordan Alexander, Savannah Lee Smith Eli Brown, Zion Moreno, Tavi Gevinson, Emily Alyn Lind ve Whitney Peak’in paylaştığı bu yeniden çevrimi izlemek isterseniz, 8 Temmuz’da HBO Max’te bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.