Haberler Yaşam

İzleyin: Gözyaşları İçinde Gay Olduğunu Açıklayan Gence Ailesinden Müthiş Destek

GMag
Yazar: GMag

Alejandro Rodriguez adlı gencin gay olduğunu ailesine söyleme anı Twitter’da paylaşıldıktan hemen sonra viral oldu.

18 yaşındaki genç videoyu, “Bugün aileme açıldım. Başta çok korktum ve benim için hiç kolay olmadı. Tepkileri ve bana verdikleri tavsiyeler ise beni rahatlattı. Sonunda olduğum kişi gibi olabilirim. Ailemi çok seviyorum ve bana olan destekleri için minnettarım.”

İspanyolca olan video, Rodriguez’in gözyaşları eşliğinde ağladığı için dilediği özür ile başlıyor. Anne ise neden ağladığını soruyor.

Genç, “Gay oldukları için aileleri tarafından dışlanan çocukların videolarını izledim.” yanıtını verince ailesi Rodriguez’i sakinleştiriyor ve “Hayır, biz seni seviyoruz. Sen normal bir çocuksun.” ve ekliyorlar: 

“Seninle gurur duyuyoruz, sen harika bir evlatsın.”

Rodriguez giyim tarzı nedeniyle kendisine kötü bakan insanlara değindiğinde ise annesi kendisini tekrarlıyor: “Sen gayet normal bir çocuksun.”

Retweet sayısı çoktan 20,000’i geçen video aynı zamanda 80,000’i aşkın da beğeni sayısına ulaştı. Video kullanıcılar arasında gittikçe popülerlik kazanıyor.

Göze çarpan yorumlardan bir tanesi ise şu şekilde: “Bu büyük anı paylaştığın için çok teşekkürler! Kabul edilişi bu kadar kolay kişiler için ilham olacak bir video. Bunun anlamı çok büyük ve tekrar teşekkürler!”

Yorum Yaz

30 Paylaşımlar
+1
Paylaş30
Tweetle
Paylaş
Pin