fbpx   .  

İzleyin: Harry Styles, Kendall Jenner’dan Gelen Bir Sorudan Kaçmak İçin Sperm Yedi!

Bu hikayeye nasıl giriş yapılabileceğini tam olarak bilemedik, bu yüzden konuya direkt dalalım dedik. Fine Line’da, Harry Styles’ın eski sevgilisi Kendall Jenner hakkında bazı şarkılar bulunuyor ve kendisi bu şarkılardan hangilerinin onunla ilgili olduğunu söylememek için morina spermi yedi. Bu kadar. Hikaye bu.

 

The Late Late Show’un son bölümünde Styles, film çekiminde olan şovun sunucusu James Corden’ın yerini aldı. Bölümler arasında şarkıcı, hem sunuculuk yaptı, hem de konukların birbirine sorular sorduğu ‘Spill Your Guts sor Fill Your Guts’ oyununu oynadı. Soru sorulan kişi, ya soruyu cevaplıyor ya da önündeki berbat karışımlardan bir şeyler yemek zorunda kalıyor. Bu karışımlarda böcek tatlısı, denizanası, dev su akrebi, somon smoothiesi, boğa penisi ve morina spermi bulunuyor.

 

Oyun, daha önce hiç oynamamış Styles ile başladı ve ilk soruyu daha önce oyunu oynamış Jenner’a yöneltti. Çektiği soru oldukça basitti: Jenner, kardeşlerini en iyiden en kötüye sıralamak zorundaydı. İğrenç koktuğunu söylediği yüz yıllık yumurta karışımını kokladıktan sonra Jenner, sıralamasını şöyle yaptı: Rob, Khloe, Kim, Kylie, Kourtney.

Böylece sıra şarkıcıya geçti. Soruyu sormadan önce Jenner, Styles’ın soruyu cevaplamaktan kaçınması halinde yemek zorunda olduğu şeyi seçti: Morina spermi.

Jenner, çektiği karttaki soruyu okudu: “Son albümündeki hangi şarkılar benimle ilgiliydi?”. Styles utanarak yüzünü kapattı ve sonrasında morina spermini yemeden önce önüne mendil serdi. Başta spermi yeme konusunda tereddüt etti ve kararsız kaldı. Ancak en sonunda yedi.

Jenner, “Bakma,” diye tavsiye verdi.

Styles, “Ya, çok daha iyi olur,” diye cevapladı. Birkaç derin nefes daha aldı ve spermi ağzına atıp uzunca çiğnedi.

Jenner, “Ne yapıyorsun? Yutsana,” dedi.

Styles, “Tükürmek ya da yutmak, işte soru bu,” diye dalga geçti ve ardından eline aldığı kovaya tükürdü. Oyunun daha sonralarında Jenner’ın da boğa penisi yediğini belirtmemizde fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.