İzleyin: Hayranının Duygusal Mektubu Lady Gaga’yı Gözyaşlarına Boğdu!

 İzleyin: Hayranının Duygusal Mektubu Lady Gaga’yı Gözyaşlarına Boğdu!
Digiqole ad

Lady Gaga hayranları, bu yazı sizi duygulandırabilir!

Şu sıralar kendi makyaj markası olan Haus Laboratories’in tanıtımıyla meşgul olan Lady Gaga, Allure magazininin ofisine uğradı. Biseksüel pop yıldızı sadece basit bir röportaj veya fotoğraf çekimine değil, çok daha büyük bir konuya dahil olmak için oradaydı: Allure, aynı zamanda Lady Gaga’nın kozmetoloji öğrencisi olan gay bir hayranı Brandon Galaz’ı da ofislerine çağırmıştı. Galaz, Gaga’nın makyözünün kendisine makyaj yapacağını sanıyordu fakat çok daha büyük bir sürpriz onu bekliyordu.

Gaga, Galaz’ın haberi olmadan başka bir odada saklanıyordu. 19 yaşındaki genç, Gaga’ya yazdığı duygusal mektubu okumaya başladı ve ünlü pop yıldızının müziklerinin kendi hayatını nasıl etkilediğinden bahsederken Gaga birden ortaya çıktı.

Gözyaşlarına hakim olamayan Galaz, mektubunun devamını okudu. Ailesine cinsel kimliğini açıkladığından, fakat babasının bu durumu kabul etmemesinden bahsetti. Yine de yaptığından asla pişmanlık duymadığını, Gaga’nın ikonik şarkısı olan Born This Way’deki sözlerle vurguladı:

“Kendini pişmanlıklar arkasında saklama, kendini sev ve geriye kalan her şey hazır”.

Gaga’ya “Rol modelimsin” diyen Galaz, çoktan ağlamaklı olan Gaga’dan gözlerini ayıramadı ve:

“Senin müziğin ve hayat hikayende bulduğum ‘kabulleniş’ hissi olmadan, ‘bugün olduğum kişi olmamı sağlayan cesareti’ kendimde bulabilir miydim bilmiyorum” diye ekledi.

Bu şürpriz, Gaga’nın yaptığı ilk sürpriz değildi. Gaga, RuPaul’s Drage Race’in 9. sezonunda, yarışmacıları kendisinin çok başarılı bir “Lady Gaga taklitçisi” olduğuna dair kandırmaya çalışmıştı (hatta podyumda döktürmüştü diyebiliriz, herkes şok!)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

25 Paylaşımlar
Paylaş25
Tweetle
Paylaş
Pin