fbpx   .  

İzleyin: Hunter Schafer ve Dominique Jackson Mugler Defilesini Yıkıp Geçti!

Pose, Mayıs ayına kadar geri gelmeyebilir, ancak Dominique Jackson çoktan ilgi odağı oldu. Jackson, televizyonda bir seyirci oluşturmadan önce, balo salonu topluluğunda adını duyurdu. Hem pist hem de yüz kategorilerinde kazandıklarının ardından bir ikon oldu.

Devam eden salgınla birlikte, Mugler en son koleksiyonunu bir videoda piyasaya sürdü. İlkbahar/Yaz 2021 bölüm 02 koleksiyonu için, yaratıcı yönetmen Casey Cadwallader kısa bir videoda bir podyum gösterisinin dramatik bir versiyonunu sundu. Gösteri, çoğunlukla ters yönde hareket eden, görüntüleri yeniden karıştıran ve ilginç ışıklandırmayla yürüyen modellerle dolu. Euphoria’daki başrolüyle tanınan Hunter Schafer, Irina Shayk, Bella Hadid, Soo Joo Park, Alek Wek ve Aida Blue gibi diğer yıldızlar da podyumda yer alıyor. Ama gerçekten Dominique Jackson hakkında konuşmak için buradayız.

 

Tyra Allure Ross Margiela olarak bilinen ikon, pistin ortasına bir blazer attı ve onu giydi, kamera geçişlerinden biri sırasında asla bir adım bile atmadı. Yetenek, zeka, netlik. Profesyonel olmanın anlamı bu.

Elbette bu moda markası Mugler’in balo salonu topluluğuyla ilk çalışması değil. Geçmişte, her ikisi de Paris’teki ChaChou Miyake-Mugler ve Kendall Miyake-Mugler, Mugler Resort 2020 Lookbook’ta göründü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.