fbpx   .  

İzleyin: İşte İzleyenlerin 2021’in “En Gay” Reklamı Olarak Adlandırdığı Video

Son zamanlarda reklamlar; kuir aileler, çocuklar ve alyanslar ile izleyenlerin kalbini çelmeye çalışırken, CarGurus web sitesi tamamen farklı bir yöne gitti.

CarGurus web sitesi için çekilmiş bir reklam, “2021’in en gay reklamı” olarak adlandırılıyor ve nedenini anlamak zor değil.

Esprili reklamda, daha fazla bagaj alanına sahip bir SUV arayan bir adam yer alıyor. Ancak partneri olayı yanlış anlıyor ve terk edildiğini düşünüyor.

 

Erkek arkadaşlarından biri “Bu iş asla olmayacak. Yolumuza devam etmeliyiz” diyor, SUV’sine koyulması gereken bavullarla çevrili bir halde iken.

“Yolumuza devam etmek mi? Benden ayrılıyor musun?” “Slip mayo giyerken benden ayrılıyor olamazsın, di mi?” diye cevap veriyor partneri.

Reklam, bir sunucu çıkıp her şeyi daha net hale getirene kadar, partnerin yanlış anlamasıyla devam ettikçe daha da komikleşiyor. Sunucu, çifte, ihtiyaç duydukları fazladan alanı sağlayabilecek bir teklif sunuyor.

Kıskanç partner, erkek arkadaşına dönerek, “Bir dakika,” diye yanıt verir. “Seni darlıyor muyum? Alana mı ihtiyacın mı?”

Erkek arkadaşı ise, “Bagaj alanı,” diye yanıtlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.