İzleyin: Katolik Okuluna Eşcinsel Olduğunu İşte Böyle Söyledi!

 İzleyin: Katolik Okuluna Eşcinsel Olduğunu İşte Böyle Söyledi!
Digiqole ad

Oregon’daki bir öğrenci, Taylor Swift’in “You Need To Calm Down” şarkısına lip-sync yaparak, Hristiyan üniversitesine eşcinsel olduğunu açıkladıktan dakikalar sonra internette viral oldu!

Reid Arthur, bir grup arkadaşıyla birlikte George Fox Üniversitesinde Taylor Swift’in “…Ready For It?” ve “You Need To Calm Down” şarkılarına yaptıkları lip-sync meydan okumasıyla sahneye çıktı.

Okuduğu süre boyunca cinsel kimliğini gizlemek zorunda kalan Reid, arkadaşlarının da yardımıyla Katolik okuluna muhteşem bir şov ile açıldı.

George Fox, web sitesinde, evliliğin bir erkek ve bir kadın arasında olduğuna inandıklarını ve “bu konuda Hristiyan tutumunu elde tutabileceklerini” belirten Katolik bir Hristiyan üniversitesi.

Reid ve arkadaşlarının gerçekleştirdiği bu kuirlik hareketi, okuldaki LGBT topluluğunu bir adım atmaya teşvik ediyor ve okulun kabul edici olmamasına karşı çıkıyor.

Bir grup insanın birilerini ikna etmek ve kabul edici olmalarını sağlamak için her zaman dans edip şarkı söylemesi gerekmiyor. Ancak bazen bu şekilde küçük bir şarkı, uzun bir yol kat edilmesinde fayda sağlayabiliyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

27 Paylaşımlar
Paylaş27
Tweetle
Paylaş
Pin