fbpx   .  

İzleyin: Kristen Stewart’ın Yeni Lezbiyen Gerilim Filminden İlk Fragman

Rose Glass’ın (Saint Maud) seksi ve karanlık lezbiyen gerilimi Love Lies Bleeding’in ilk fragmanında Kristen Stewart, Katy O’Brian’ın kaslarına bakmaktan kendini alamıyor.

Filmin resmi sinopsisine göre “yeni bir aşk hikayesi; münzevi spor salonu yöneticisi Lou (Stewart), hayallerinin peşinden Vegas’a giden hırslı vücut geliştirmeci Jackie’ye (O’Brian) aşık olur. Ancak aşkları şiddeti ateşler ve onları Lou’nun suçlu aile ağının derinliklerine çeker.”

Yapımın ilk tanıtımı kaslar, lezbiyenlik, suç ve cesetlerle dolu. Lou ve Jackie’nin birbirlerine yakınlaştığını gördükçe, Lou’nun dünyası çözülmeye başlıyor.

 

Filmde Ed Harris de, Lou’nun sorun çıkarmayı seven, tüyler ürpertici bir saç kesimi olan suç lordu babasını canlandırıyor. 

Love Lies Bleeding, 2024 Sundance Film Festivali’nin en merakla beklenen filmlerinden biri ve fragmana bakılırsa, gelecek yıl ödüller için diğer yapımlara erken bir rakip olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.