İzleyin: Kuir Bir Dönem Filmi Olan ‘The World to Come’a İlk Bakış

 İzleyin: Kuir Bir Dönem Filmi Olan ‘The World to Come’a İlk Bakış
Digiqole ad

Başka bir kuir dönem filmi havasındaysanız, o zaman başka yere bakmanıza gerek yok! Bleecker Street’in yakında çıkacak olan The World to Come adlı filminin fragmanı bugün erken saatlerde yayınlandı ve görünüşe göre film bizi, sınırda yaşanan bir kasırga romantizmi için hazırlıyor!

Başrollerini Katherine Waterson ve Pieces of a Woman’ın yıldızı Vanessa Kirby’nin oynadığı The World to Come, bir çiftçinin karısı Abigail (Katherine Waterston) ve yeni komşusu Tallie’nin (Vanessa Kirby) hikayesini anlatıyor.

“Kuzeydoğu Amerika’da geçen güçlü bir 19. yüzyıl romantizminde Abigail ve Tallie kendilerini geri dönülmez bir şekilde birbirlerine çekilmiş bulurlar.”

Filmin resmi açıklamasına göre,

“Kederli Abigail, kendini çekmiş kocası Finney (Christopher Abbott)’yle ilgilenirken ve özgür ruhlu Tallie kıskanç ve kontrolcü kocası Dyer’a (Casey Affleck) kılıcını çekmişken, yakınlıkları var olduğunu bile bilmedikleri bir boşluğu doldurmaya başlar. Mona Fastvold’un yönettiği, senaryosu Jim Shepard ve Ron Hansen tarafından yazılan The World to Come, insanlarla kurulan bağlantıların yoğunluğunun izolasyonun üstesinden nasıl geldiğini anlatıyor.”

Soğuk, sert Amerikan arazisinde aşık olan ve zorlukların üstesinden gelen iki kuir kadın mı? Bizi ilk saniyeden bağladınız!

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

21 Paylaşımlar
Paylaş21
Tweetle
Paylaş
Pin