Armie Hammer Jennifer Lopez’le Olan Filminden Çekildiğini Duyurarak Hakkındaki İddialara İlk Kez Cevap Verdi

 Armie Hammer Jennifer Lopez’le Olan Filminden Çekildiğini Duyurarak Hakkındaki İddialara İlk Kez Cevap Verdi
Digiqole ad

Bugünün en garip haberinde 34 yaşındaki oyuncu ve Beni Adınla Çağır’ın yıldızı Armie Hammer, internette dolaşan ve kendisinin yamyam olduğunu söyleyen iddiaları yalanlıyor. Evet. Maalesef doğru okudunuz. Bir yamyam.

Neler olup bittiğinden tam olarak emin değilseniz (biz de hala tam olarak emin değiliz), hafta sonu @houseofeffie Instagram hesabının sahibi bir kadın, Armie’den çok müstehcen metin mesajları ve DM’ler olduğu iddia edilen şeyleri paylaştı. Cosmo UK’in belirttiği gibi, Armie tarafından gönderildiği iddia edilen mesajların çoğu, “% 100 yamyamım” ve “senin kanına ihtiyacım var, onu arzuluyorum,” gibi vahşi cinsel fantezileri içeriyor.

Elbette bu sızdırılan mesajların haberi internete ulaştığında, Armie’nin muhtemelen yamyam olduğu söylentileri hızla yayıldı ve hikaye hemen büyüdü. Sonraki tweet ve geyikler o kadar çılgındı ki, Rebecca’nın yıldızı sessizliğini bozdu ve Varietyê göre yaklaşan romantik komedi filmi Shotgun Wedding’de Hustlers’ın yıldızı ve pop ikonu Jennifer Lopez’in karşısındaki rolünden çekildi.

Armie Variety’e yaptığı açıklamada,

“Bu saçma iddialara yanıt vermiyorum, ancak bana karşı yapılan kötü ve sahte çevrimiçi saldırıların ışığında, şimdi vicdanımla çocuklarımı 4 ay Dominik Cumhuriyeti’nde bir film çekmek için bırakamam. Lionsgate bu konuda beni destekliyor ve bunun için onlara minnettarım.”

2021 için çok çılgın ve vahşi bir başlangıç değil mi?

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

13 Paylaşımlar
Paylaş13
Tweetle
Paylaş
Pin