İzleyin: Kuir Gençleri Konu Alan Kahve Reklamı Sadece Twitter’da 11 Milyondan Fazla İzlendi!

 İzleyin: Kuir Gençleri Konu Alan Kahve Reklamı Sadece Twitter’da 11 Milyondan Fazla İzlendi!
Digiqole ad

Özellikle de LGBT topluluğu için yapılmış dahil edici reklamlardan bir gün sıkılacak mıyız? Büyük bir ihtimalle hayır. Her ne kadar homofobikler LGBT topluluğu için yapılmış reklamlardan nefret ediyor olsa da, günümüzde bolca LGBT’leri konu alan reklamlar yapıldı ve yapılıyor. Kuir konulu reklamlara en son ekleme Belçikalı kahve markası Douwe Egberts’tan geldi.

Evinin koltuğunda arkadaşıyla öpüşen genç kız, camdan babasının eve geldiğini görünce arkadaşını aceleyle odasından çıkarıyor. Onları gören babası, kızına soru işaretiyle birlikte kahve emojileri bulunan bir mesaj gönderiyor. Kız ve gizemli arkadaşı gergin bir şekilde mutfağa geliyor. Bu sırada hırka giymiş ve yüzünü göremediğimiz karakterin aslında bir kız olduğu ortaya çıkıyor.

Ardından kızın babası, reklamı yapılan hazır kahveyi kızlara samimiyetle uzatıyor. Birlikte masanın etrafında oturarak kahvelerini içiyorlar.

Reklam birçok pozitif yorum toplamayı ve Twitter kullanıcılarının büyük çoğunluğunu göz yaşları içinde bırakmayı başardı.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

49 Paylaşımlar
Paylaş49
Tweetle
Paylaş
Pin