İzleyin: Levi’s, Onur Kampanyası İçin LGBT Aktivistlerini Onurlandırdı

 İzleyin: Levi’s, Onur Kampanyası İçin LGBT Aktivistlerini Onurlandırdı
Digiqole ad

Siyasi bir aktivist, bir DJ ve 25 yıldan fazladır bir sanatçı olan Juanita MORE!, drag dünyasının vazgeçilmezi haline geldi.

MORE!, LGBT organizasyonları için bağışçıları bir araya getirdi ve 2017 yılında, yaklaşık 10 bin kişiyi bir araya getiren bir yürüyüş düzenledi.

Levi’s’ın 2018 Onur kampanyası için, MORE! hikayesini ve kimliğini draglıkta nasıl bulduğunu paylaştı.

“Büyürken tek yaptığım sanatsal şeyler yapmaktı. Resim yapmak istedim. Yemek yapmak istedim. O zamanlar, gideceğim yönün bu olduğunu bilmiyordum ve bunu yapmak için bana ilham verecek kimse yoktu. Draglığa başladım ve hayatımı bir sanatçı olarak yaşadığımı farkettim, ama buna inanamıyorum.”

“Her şehirde kaç tane drag queenin olduğunu hayal bile edemiyorum. Kendi televizyon şovum olsa, küçük bir kamyona binerim ve kırsal şehirlere gidip eşcinsel barlardaki drag queenlerle röportaj yaparım; çünkü benim için bu önemli.”

Levi’s’ın LGBT topluluğunun savunuculuğunu yapması yeni bir şey değil. 80’li yıllara dayanan moda şirketi, dünyanın ilk AIDS kliniğinin açılmasına yardımcı oldu ve bugün Harvey Milk ve Stonewall Community Foundations gibi eşitlik için ayakta duran organizasyonlara destek vermeye devam ediyor.

Levi’s tarafından yapılan açıklamada şunlar belirtildi;

“2018 Onur kampanyası; gururlu, cesur ve en önemlisi kendiniz olmak ile ilgili.”

Juanita MORE!’un videosunu buradan izleyebilirsiniz;

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin