İzleyin: Lezbiyen Çift, Sosyal İzolasyon Sürecinde Sokakta Evlendi

 İzleyin: Lezbiyen Çift, Sosyal İzolasyon Sürecinde Sokakta Evlendi
Digiqole ad

Birçok endüstriyle beraber düğünler de virüsten oldukça olumsuz bir şekilde etkilendi. Avrupa ve Amerika’da birçok önemli etkinlik, koronavirüs salgını nedeniyle teker teker ya iptal edildi ya da ertelendi. Bunlara ek olarak birçok yer kapatılmak zorunda kaldı. Fakat bütün bu yaşananlara rağmen kuir bir çift, sokakta evlenerek günümüzü aydınlattı.

Hafta sonu boyunca Reilly Jennings ve Amanda Wheeler’ın fotoğrafları sosyal medyada dolaşmaya başladı. Çift, bütün tatsız olaylara rağmen evlenmeyi kafalarına koydu. Twitter üzerinde paylaşılan bir videoda, çiftin kaldırımda evlendiğini görüyoruz. Bu esnada bir evlilik görevlisinin binanın camından çifti evlendirdiğini izliyoruz.

Jennings, Instagram’da paylaştığı yazısında,

“Aslında Ekim ayında evlenmemiz gerekiyordu, fakat şu anda yaşanmakta olanlar bu tarihi değiştirmemize yol açtı. Amanda’nın iş yeri kapandı ve her şey patladı.”

Jenning’e göre çift, evlenme izni aldı ama tam evlilik bürosuna giderlerken belediye başkanı birçok kamu binasını kapattı. Fakat çiftin bir arkadaşı olan Matt Wilson, çifti evlendirmeyi başardı. Çift, komşuları onları izlerken sokakta evlendi.

https://www.instagram.com/p/B-FRxkGJCe4/?utm_source=ig_embed

Jenning,

“Ne gündü ama! Böylesine kasvetli, umutsuzluk veren ve belirsiz bir zamanda hayatımın aşkıyla evlenmek en doğru karardı. Amanda’ya eşim diyebilmek için dört yıl bekledim ve onu her gün daha çok seviyorum.”

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

48 Paylaşımlar
Paylaş48
Tweetle
Paylaş
Pin