İzleyin: Lezbiyen Çift, Sosyal İzolasyon Sürecinde Sokakta Evlendi

 İzleyin: Lezbiyen Çift, Sosyal İzolasyon Sürecinde Sokakta Evlendi
Digiqole ad

Birçok endüstriyle beraber düğünler de virüsten oldukça olumsuz bir şekilde etkilendi. Avrupa ve Amerika’da birçok önemli etkinlik, koronavirüs salgını nedeniyle teker teker ya iptal edildi ya da ertelendi. Bunlara ek olarak birçok yer kapatılmak zorunda kaldı. Fakat bütün bu yaşananlara rağmen kuir bir çift, sokakta evlenerek günümüzü aydınlattı.

Hafta sonu boyunca Reilly Jennings ve Amanda Wheeler’ın fotoğrafları sosyal medyada dolaşmaya başladı. Çift, bütün tatsız olaylara rağmen evlenmeyi kafalarına koydu. Twitter üzerinde paylaşılan bir videoda, çiftin kaldırımda evlendiğini görüyoruz. Bu esnada bir evlilik görevlisinin binanın camından çifti evlendirdiğini izliyoruz.

Jennings, Instagram’da paylaştığı yazısında,

“Aslında Ekim ayında evlenmemiz gerekiyordu, fakat şu anda yaşanmakta olanlar bu tarihi değiştirmemize yol açtı. Amanda’nın iş yeri kapandı ve her şey patladı.”

Jenning’e göre çift, evlenme izni aldı ama tam evlilik bürosuna giderlerken belediye başkanı birçok kamu binasını kapattı. Fakat çiftin bir arkadaşı olan Matt Wilson, çifti evlendirmeyi başardı. Çift, komşuları onları izlerken sokakta evlendi.

View this post on Instagram

Well… the news spread fast lol. Although it was last minute and for very unromantic insurances purposed, this will be a moment we will never ever forget. . Thank you so much @iknowmattwilson for agreeing to put something together so last minute. It was more than we could have ever expected. Honestly, when I saw you and @stephsine had dressed up, I thought, “holy shit! We are doing this for real.” . The passage from Love in the Time of Cholera was so incredibly perfect, and I wouldn’t expect anything less from you. . Thank you to our friend @kktapper for the jumpsuit and the pictures. You captured this beautifully. 💜 . And thank you to our friends @harold_gibbons, @joselynmujica, and @erikahenningsen for joining us at a socially acceptable distance, last minute. . The outpouring of love has been overwhelming. We are so so glad this has brought a little bit of joy during this time. . We’re all back in our houses, staying inside as much as we possibly can. . Sending love and healthy, calm energy to everyone during this time. 💜💜 . . . . #loveinthetimeofcorona #lgbtqia #lesbianwedding #coronawedding #sendinglove #newyorkcity #washingtonheights #nycwedding

A post shared by Amanda Wheeler (@wheelsfit) on

Jenning,

“Ne gündü ama! Böylesine kasvetli, umutsuzluk veren ve belirsiz bir zamanda hayatımın aşkıyla evlenmek en doğru karardı. Amanda’ya eşim diyebilmek için dört yıl bekledim ve onu her gün daha çok seviyorum.”

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

48 Paylaşımlar
Paylaş48
Tweetle
Paylaş
Pin