İzleyin: Lil Nas X Yeni Şarkısı Call Me By Your Name’ı Super Bowl Reklamında Tanıttı

 İzleyin: Lil Nas X Yeni Şarkısı Call Me By Your Name’ı Super Bowl Reklamında Tanıttı
Digiqole ad

Lil Nas X bir Super Bowl reklamında mı? Ve yeni şarkısını mı tanıtıyor?

Geçen yıl şarkıcı, yeni şarkılar üzerinde çalıştığını söylemişti. Müzisyen ayrıca, yeni şarkılarından birinin adını kuir filmi Call Me By Your Name’den aldığını açıkladı.

Bilgisayar ve yazılım şirketi Logitech için çekilen videoda Lil Nas X’i saçlarıyla uyuma sahip pastel mavi bir kıyafetle görüyoruz. Videoda sanat eserleri oluşturmak için Logitech ekipmanını kullanan sanatçılar, programlar oluşturan kodlayıcılar, ses içeriği oluşturan podcast’ler, drag kraliçeleri ve çarpıcı görünümler yaratan makyaj sanatçıları ve daha fazlası yer alıyor. Videonun arkasındaki mesaj, içerik oluşturucuların ve yenilikçilerin standartlara meydan okuması anlamına geliyor.

Nas, reklamda “Beklentilere, algılara ve yanlış anlamalara meydan okuyoruz” diyor.

“Şarkılarımı ve videolarımı sosyal medyada yayınlamaya başladım, bu beni dünyaya açtı. “Logitech ve ben, kendileri olmaktan korkmayan, fikirlerini dile getirmesi ve tutkularını paylaşması gereken içerik oluşturucularını desteklemek istiyoruz.”

Reklamın arka planında çalan, Lil Nas X’in henüz piyasaya çıkmamış single’ı “Montero (Beni Adınla Çağır)” ın bir örneği gibi görünüyor. Şarkı, geçen yılın yazında ilk kez açıklanmasından bu yana heyecanla bekleniyordu. Bu beklenti hayranlar, medya ve Lil Nas X’in kendisi tarafından hissedildi.

Bir YouTube programında Lil Nas,

“En çok beklenen single’ım gibi, bunun için çok heyecanlıyım. Bu şarkı muhtemelen şu anda üzerinde çalıştığım şarkılar arasında benim favorim. Çok etkileyici, çok canlı ve çok seksi.” Dedi. 

Şarkının son halini duymak için sabırsızlanıyoruz O zamana kadar, 7 Şubat’taki Super Bowl’un reklamdaki örneğinin tadını çıkarabiliriz.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin