İzleyin: Love, Victor Dizisinin İlk Uzun Fragmanı Yayınlandı

 İzleyin: Love, Victor Dizisinin İlk Uzun Fragmanı Yayınlandı
Digiqole ad

Eğer son zamanlarda aşka ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, sevilen “Love, Simon” filminin spin-off dizisi “Love, Victor” sizi aşka doyuracak! Love, Victor her ne kadar henüz yayınlanmamış olsa da geçtiğimiz gün dizinin ilk uzun fragmanı yayınlandı.

Dizi, yaklaşık bir yıldır yapım aşamasındaydı. Love, Simon filmi 2018 yılında yayınlandıktan sonra filmin yapımında çalışan bazı isimler çok vakit kaybetmeden Love, Victor için çalışmaya başladı. Love, Victor’un ilk başta Disney+’ta yayınlanacağı söylense de bu yılın başlarında dizi, ana hikayesi değişmeden Hulu’ya taşındı. Dizide Victor isimli genç ve eşcinsel bir karakterin Simon’un okulunda göreceğiz. Victor, dizi boyunca kendisini ve yeni okulunu keşfedecek. Bu esnada Simon’a mesajlar yazarak tavsiyeler isteyecek.

Dizinin daha önceden yayınlanan bir tanıtım bölümünde Victor ve Benji karakterlerini birlikte görmüştük. Victor, Benji’nin çalıştığı bir kafeye gidip baristalık başvurusu yapıyordu ve ikilinin arasında hissedilebilir bir çekim yaşanıyordu. Farklı kaynaklardan yayınlanan haberlere göre Benji, dizide açık eşcinsel bir karakter olarak yer alacak.

Ayrıca dizinin sadece Victor’un cinsel yönelimini keşfetmesine odaklanmayacağını, ailevi sorunlara, arkadaşlığa ve homofobiye de değineceğini, yayınlanan iki dakikalık fragmandan anlayabiliyoruz.

Love, Victor’un fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

32 Paylaşımlar
Paylaş32
Tweetle
Paylaş
Pin