Elite’den Üzücü Haber: Carla, Nadia ve Lu’ya Veda!

 Elite’den Üzücü Haber: Carla, Nadia ve Lu’ya Veda!
Digiqole ad

Hepimizin severek izlediği ve takip ettiği, zaman zaman kuirliğin dibine vuran İspanyol dizisi Elite’in dördüncü sezonunun da Netflix’te yayınlanacağı resmi olarak duyuruldu.

Elite’in resmi Instagram sayfası, geçtiğimiz hafta sonu önceki sezonlarında yer alan oyuncuları içeren sevimli bir video paylaştı. Videoda en sevdiğimiz eşcinsel çift Omander (Omar Ayuso ve Aron Piper’ın canlandırdığı karakterler) dizinin dördüncü sezonu için ne kadar heyecanlı olduğunu söyledi. Dizinin kadrosu baştan sona değişecek olmasa da sevdiğimiz bazı karakterlerin diziden ayrılacağını üzülerek yayınlanan videoyla öğrendik.

Dizide Nadia’yı canlandıran Mina El Hammani, Lu’yu canlandıran Danna Paola Lucrecia, Carla’yı canlandıran Ester Exposito, ve Valerio’yu canlandıran Jorge Lopez’i Elite’in dördüncü sezonunda maalesef göremeyeceğiz.

Dizinin önceki sezonlarını izleyenler bu isimlerin dördüncü sezonda yer almayacak olmasına şaşırmamış olabilir, çünkü karakterlerin hikayeleri üçüncü sezonun sonunda doğru artık iyice şekil almış ve tamamlanmıştı. Yine de dizide sevdiğimiz bu oyuncuları daha fazla göremeyeceğimiz için üzülüyoruz.

Her ne kadar sevdiğimiz karakterlerin bazılarının dördüncü sezonda yer alacağını bilsek de, bazılarını artık göremeyeceğimizi bilmek, bizlere Las Encinas’ın koridorlarının eskisi gibi olmayacağını hissettiriyor.

Elite’in ilk üç sezonunu Netflix’ten izleyebilirsiniz.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

51 Paylaşımlar
Paylaş51
Tweetle
Paylaş
Pin