fbpx   .  

İzleyin: Macklemore, Justin Bieber’ın Çıplak Bir Tablosuna Sahip Olduğunu Açıkladı

Çünkü neden olmasın?

Hepimiz ilginç eşyalara sahip olmuşuzdur. Ancak hiçbiri Macklemore’un krepli, çıplak Justin Bieber tablosuyla yarışamaz. 

Watch What Happens Live programının 16 Kasım’da yayınlanan bölümünde, Macklemore sanat eserinin orijinleri hakkında konuşuyor. 

 

Sanatçı, tabloyu Etsy’den satın almış. İşte çok uzatmadan resmi gösteriyoruz. Tabi ki NSFW olduğunu söylemeye gerek bile yok.

 

Evet, bu kesinlikle riskli bir yerinde krep bulunan çıplak Justin Bieber.

Şarkıcı, programda Andy Cohen’e, “Etsy’den gereksiz ve esprili bir noel hediyesi olarak almıştım ama gecenin sonunda evimde kalmış bulundu.” dedi.

“Tabloyla gurur duyuyorum. Harika bir manşet oldu. ‘Macklemore’un evinde, penisinde krep olan çıplak bir Justin Bieber tablosu var.’ Ayrıca daha ulu bir amaca da hizmet ediyor. Ne zaman eşimle yatak odasında yakınlaşsak orgazmımı ertelemek için tabloya bakıyorum.”

Ayrıca şarkıcı, geçen sene TMZ’ye, tabloya bir yatırım olarak baktığını da söyledi.

“Etsy ve eBay’e güzel sanat parçaları için sürekli bakıyorum. Bu tablo bana 20 dolara mal oldu. Justin Bieber’ın albümü birinci sıraya yerleştiğinde 30-33 dolara satabileceğimi neredeyse eminim. Matematiği sen yap, dostum.”

İZLEYİN: Macklemore’un tablo hakkında söyledikleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.