İzleyin: Madonna’dan Gay Bar Sürprizi!

 İzleyin: Madonna’dan Gay Bar Sürprizi!
Digiqole ad

Madonna, yeni yıl arifesinde New York’taki Stonewall Inn’de sahne alarak ziyaretçileri şaşırttı. Stonewall, 1969’da gerçekleşen ve LGBT hareketini tetikleyen isyanlar serisi nedeniyle, LGBT tarihi için önemli bir anlam taşıyor.

 Performansından hemen önce tutkulu bir konuşma yapan Madonna’nın ifadeleri aşağıdaki gibi oldu:

“Burada, Pride’ın başladığı yerde gururla duruyorum. 50 yıllık bir devrimi kutlamak için buradayız. Ayağa kalkıp ‘Yeter’ diyenleri, Stonewall İsyanları’nı unutmayalım. Stonewall, yakın tarihimizin kritik bir noktası.

Bir an durup birbirimizi daha yakından tanısak, anlayacağız ki hepimiz aynıyız. Ne için mücadele ettiğimizi hatırlayalım. Kendimiz için, sevdiklerimiz için.

Bir dakikalığına duralım ve 2019’u nasıl sevgi ve barış yılı kılabileceğimizi düşünelim. Bunu yapmaya hazır mısınız?”

Konuşmasının ardından oğlu David’in gitarı eşliğinde Madonna, Like A Prayer’ı seslendirdi. 

Coşkulu kalabalık şarkıya kusursuzca eşlik etti.

Şarkının ardından seyirci ile sohbet eden Madonna, planın dışına çıkarak bir şarkı daha söylemeye kara verdi. Pop ikonu, Elvis Presley’den “Can’t Help Falling in Love” söyledikten sonra seyirciyi selamladı ve sahneden ayrıldı. 

Öneriler

1 Comment

  • […] Pop yıldızı için meşgul bir yıl oluyor. Madonna aynı zamanda Stonewall İsyanları’nın 50. yılı olması nedeniyle elçilik görevini üstlenmiş bulunuyor. Efsane isim, 2018’in son günü New York’taki Stonewall Inn’de sahne almış ve Like A Prayer şarkısını canlandırmıştı.  […]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin