fbpx   .  

İzleyin: Maroon 5 Klibinde Tanıdık Bir İsim: Trans Aktivist Trace Lysette

Ellen, Gal Gadot, Tiffany Haddish başta olmak üzere klipte başka tanıdık isimler de görüyoruz!

Adam Levine’in kadınlara ayrım yapmaksızın sevgiyle yaklaşması şaşırtıcı değil.

Maroon 5, Cardi B ortaklığı ile yapmış olduğu “Girls Like You” şarkısının klibinde trans aktivist Trace Lysette’e de yer verdi.

 

https://www.instagram.com/p/BjcbIxcF1vs/

 

Levine ve Maroon 5 için Instagram üzerinden teşekkür eden Lysette, “Akıllı, güçlü, kuvvetli kadınların destekçisi olduğunuz için teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Klipte Levine’in etrafında dönen kameraya takılan tanıdık başka isimler var: Camilla Cabello, Rita Ora, Jennifer Lopez, Mary J. Blige, Sarah Silverman, Gal Gadot, Tiffany Haddish, Elizabeth Banks, Millie Bobby Brown, Behati Prinsloo ve Ellen DeGeneres.

Saymakla bitmiyor! Göze çarpan diğer isimler arasında komedyen Phoebe Robinson, model Ashley Graham, Amerikalı aktivist Jackie Fielder, yarış pilotu Danica Patrick, YouTuber Lilly Singh, yazar Franchesca Ramsey, göçmen aktivisti Angry Rivera, girişimci Amani Al-Khatahtbeh, siyasetçi Ilhan Omar, Lady Bird ile tanınan Beanie Feldstein, ve olimpik atletler olan Chloe Kim, Alex Morgan ve Aly Raisman var.

Lysette geçtiğimiz sene yayınlanan “Name for You”da da yer almıştı.

Logo30 hareketi için NewNowNext’e verdiği röportajda Lysette, “Haklarımız için verdiğimiz mücadele devam ediyor ve yolumuz daha uzun.” ifadelerini kullandı.

“Küçüklüğümde trans bireylerin medyada iyi bir şekilde temsil edildiğini hatırlayamıyorum. Gelecek nesle örnek olmak ve akıllarda iyi bir yer edinmek istiyorum.” diye de ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.