İzleyin: Nikkie, Ellen DeGeneres’e Resmen İçini Döktü

 İzleyin: Nikkie, Ellen DeGeneres’e Resmen İçini Döktü
Digiqole ad

NikkieTutorials, Ellen DeGeneres ile yaptığı röportajında transseksüel olduğunu açıklamasına sebep olan şantaj girişimi hakkında konuştu.

Gerçek adı Nikkie de Jager olan Youtuber, bu ayın başlarında 12 milyon abonesi olan NikkieTutorials isimli kanalında transseksüel olduğunu açıklamıştı. “Yanlış bedende doğdum,” diyen Nikkie, çocukken cinsiyet değiştirdiğini söyledi.

Ünlü Youtuber, yaptığı açıklamadan sonra çarşamba günü Ellen Show’a katıldı ve resmen içini döktü.

“Birkaç hafta önce belirli bir kişiden ‘yalan söylediğimi’ ileri süren ve ‘yalanımı’ ifşa etmekle tehdit eden mesajlar almaya başladım. Çok baskıcı bir ses tonu vardı ve ‘Yarına kadar cevap vermezsem sırrın yayılır,” gibi şeyler diyordu. Sanırım yegane amacı hayatımı mahvetmekti. Gel gör ki bunu başaramadı.”

Şantaj edilmediği takdirde bu videoyu çekip çekmeyeceği sorulduğunda YouTube yıldızı;

“Her zaman açıklamak istedim ama bu çok hassas bir konu ve açıklamak için doğru bir zamanı yok. Bir bakıma bunu yapan kişiye minnettar değilim ancak bunun gerçekleştiği ve artık özgür olduğum için minnettarım. Bu fırsatı birçok transseksüel bireye ilham vermek için kullanmak istiyorum. Bu büyülü dünyada tam olarak nereye ait olduğumu bilmiyorum fakat kendim olduğum sürece yapabileceğim tek şeyi yapmaya devam edeceğim, küçük Nikkie’lere ilham olmaya..”

Nikkie, kendisine destek olan hayranlarına teşekkür etti;

“İnanılmazdı. Videoyu yükledim ve ağlamaya başladım, insanlar ‘Seni seviyoruz ve olduğun gibi kabul ediyoruz,’ diyordu. Kabul edilmenin gerçekten var olduğunu bilmek çok mutluluk vericiydi.”

YouTuber daha sonra DeGeneres’e de kendisini ifade etme fırsatı verdiği için teşekkür etti;

“Burada olmama izin verdiğin için teşekkür ederim. Bu mesajı bütün dünyaya yaymayı sağlayabilecek bir kişi var ve o kişi de senden başkası değil. Teşekkür ederim,” dedi.

Buna karşılık DeGeneres, LGBT gençliğini destekleyen The Trevor Project’e 10.000 dolar bağışta bulunacağını duyurdu.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

28 Paylaşımlar
Paylaş28
Tweetle
Paylaş
Pin