İzleyin: Karşınızda RuPaul’s Drag Race’in 12. Sezon Kraliçeleri!

 İzleyin: Karşınızda RuPaul’s Drag Race’in 12. Sezon Kraliçeleri!
Digiqole ad

Her ne kadar birçok hayran RuPaul’s Celebrity Drag Race’in çıkacağını ileri sürse de, RuPaul’s Drag Race yepyeni kraliçe kadrosu ile ekranlara dönmeye hazır!

Ru, gösterinin 12. sezonunda yarışacak 13 kraliçesini tanıttı. Yarışmacılardan bazıları New York, Los Angeles, bazıları ise Kuzey Carolina’dan geliyor. Bu sezonda yarışacak Brita Filter sadece Brita, Jan Sport ise sadece Jan olarak yer alacak. Böyle bir şey yapmaları muhtemelen telif haklarıyla bağlantılı.

Ayrıca belirtmekte fayda var ki özellikle de bu iki kraliçe birbirini çok iyi tanıyor! Şarkı söyleyen drag grubu Stephanie’s Child’ın üçte ikisini oluşturan ikili, bu grup ve diğer projeleri sayesinde sağlam bir hayran kitlesi oluşturmayı başardı. Hatta Brita, bir Saturday Night Live bölümünde bile yer aldı.

Ancak ikili grubun en çok takip edilenleri değil. Bu onur Instagram’da yaklaşık 70.000 takipçisiyle Miss Dahlia Sin’e ait.

Yeni sezonda neler olacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.

RuPaul’s Drag Race’in yeni sezonu 28 Şubat’ta yayınlanacak.

Öneriler

1 Comment

  • […] RuPaul’s Drag Race’in 12. sezonunda yarışacak 13 kraliçe geçtiğimiz hafta açıklan… ve RuPaul bu sezonun yarışmacıları hakkında, “Şimdiye kadar sahip olduğumuz en yetenekli isimler,” dedi. […]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

24 Paylaşımlar
Paylaş24
Tweetle
Paylaş
Pin