fbpx   .  

İzleyin: Pose’dan İlk Görüntüler Geldi!

Galası bugün yapılacak olan Pose için, FX çok özel görüntüler yayınladı.

1980’lerin New York’taki dans salonlarında yer alan trans dansçıları konu alan Pose, Amerikan dizi tarihinde oyuncu ekibinde en çok trans oyuncu bulunduran dizi olarak rekor kırmıştı. Ek olarak, prodüksiyon ekibi 100’ün üzerinde trans aktör, ekip çalışanı ve danışman ile çalıştı.

 

Dizide düzenli oyuncular olarak yer alacak MJ Rodriguez, Indya Moore, Dominique Jackson, Hailie Sahar, ve Angelica Ross’a ek olarak, Evan Peters, Kate Mara, James Van Der Beek, ve Billy Porter da var.

 

“Pose, dışlanmış bir topluluğun hikayesini anlatıyor. “ diyor Jackson. Kendisi dizide eski bir diva olan Elektra Abundance’i canlandırıyor.

“Televizyon dünyasındaki en büyük trans topluluğunun bir parçası olmak sürreal bir deneyim.”

MC Pray Tell’i canlandıran Porter’a göre dizi “Abartılı, çılgın ve eğlenceli”.

“Mesele en karanlık ihtimallere karşı hayatı bir şölen gibi yaşamayı seçmek.” Dizinin yıldızları canlandırdıkları karakterler ile örtüşen geçmişlere sahip. Angel (Moore), evli Stan Bowes (Peters) ile ateşli bir ilişki yaşıyor.

Dizinin yaratıcılarından olan Ryan Murphy, geçtiğimiz ay Twitter üzerinden yapmış olduğu açıklamada elde edilecek karın tamamının LGBT hayır kurumlarına dağıtılacağını söylemişti.

Yayınlanan Pose görüntülerinin bir başkasında, oyuncular hayranları sosyal medyada #Pose4Love etiketini kullanarak hikayelerini paylaşmaya davet ediyor.

Pose, 3 Haziran’da FX’te yayınlanmaya başlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.