Onur Ayı’nın Modasına Yön Verecek 8 Marka!

 Onur Ayı’nın Modasına Yön Verecek 8 Marka!
Digiqole ad

Resmi olarak LGBT Onur Ayı’nın başlangıcı ve bunun ne anlama geldiğini biliyorsunuz: HER YERDE GÖKKUŞAKLARI! Bu 8 markanın yardımıyla, LGBT ve kuir olmanın ne kadar gururlu olduğunu gösterebileceksiniz! Ve bu koleksiyonlardan elde edilen gelirlerin bir çoğu LGBTlere destek olmak için harcanacak!

H&M

Hızlı moda markasının ilk kez kendi Onur temalı koleksiyonu kullanıma sunulacak! Ayrıca, koleksiyonun satışından elde etikleri gelirlerin %10’unu BM’nin LGBT hakları için Özgür ve Eşit Kampanyası’na bağışlayarak LGBT kuruluşlarına yardım edecekler. (Koleksiyon, 14 Haziran’dan itibaren İstiklal, Zorlu ve İstinye Park şubelerinde satışa sunulacak.)

Madewell

Madewell markası, sınırlı sayıda üretilen koleksiyon serisini lanse etti ve perakende değerinin %50’sini İnsan Hakları Kampanyası’na göndereceklerini açıkladı. (Ali Baba gibi global tekstil ürünleri satışı yapan sitelerden temin edebilirsiniz.)

Nike

Nike’ın 2018 Onur koleksiyonu BETRUE, LGBT topluluğu tarafından yeniden ele geçirilen ve tarihsel olarak yeniden tasarlanan sembollerin, özellikle de Pembe Üçgen’in anlamını kutluyor.

Adidas

Nike, Onur’u kutlayan tek spor ayakkabı markası değil! Adidas, LGBT Onur Ayı için özel, dört ayakkabıdan oluşan bir koleksiyon çıkardı!

MeUndies

Gurur ayını kutlayan bir başka marka; sınırlı sayıda, gökkuşağı renkli bir tasarıma sahip iç çamaşırı üreten şirket MeUndies. Elde ettikleri gelirlerle, evsiz LGBT gençlere yardımcı olabilmek için True Colors ile ortaklık kurdular.

J. Crew

Kardeş şirketi Madewell ile birlikte, J.Crew; sınırlı sayıdaki Onur koleksiyonundan, İnsan Hakları Kampanyası’na, satışlarının %50’sini bağışlayacak.

Disney

Disney Onur oyununa girdi! 30 Haziran’a kadar, gelirini GLSEN’e bağışlayacağı giyim eşyası ve aksesuarlar hazırladı!

 

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin